Gururumuz İkiye Katlandı

Giresunspor Kaleci Antrenörü İsmail Güney, Çotanakların elde ettiği TFF 1. Lig şampiyonluğuyla ilgili sorularımızı cevapladı.

“ÇALIŞTIĞIM EN KALİTELİ GRUPTU”

Giresunspor- Adanaspor TFF 1. Lig Gelişim U19 maçı için Bulancak’a giden Güney, maç öncesinde Spor Yönetmenimiz Murat Bayraktar’a kariyerinin en kaliteli grubuyla çalışma fırsatı yakaladığını söyledi.

Güney; “Gerçekten çok iyi bir ekip kurduk. Yönetimimiz olsun, hocalarımız olsun, futbolcularımız olsun, özveriyle çalıştık. Hayatımda çalıştığım en kaliteli gruptu. Allah da bunun ödülünü verdi. Hak ettiğimiz bir şampiyonluktu. Bütün Giresun’a Giresunspor taraftarlarına armağan olsun. Giresunlularla birlikte, Giresun çocuklarıyla Giresun’un şampiyon olması daha da anlamlı. Ben Giresunspor’da hem taraftar hem de antrenör olarak şampiyonluk yaşadım. Bu ayrıca gurur veriyor” diye konuştu.

“GİRESUNLUYA ŞANS VERİLİRSE..”

“Giresunspor’da bu sezon Giresunlu futbolcularımızın çok oluşu ve kaptan Eren Tozlu öncülüğünde, Erol Can, Onur Can gibi futbolcularımız bu formayı sahiplendiler. Kendi çocuklarımızın bu özverisi diğer takım arkadaşlarına da örnek oldu. Bugün gelinen noktada ise 44 yıl sonra elde edilmiş bir başarı var. Hiçbir başarı tesadüf değildir. Giresunluya şans verildiğinde neler yapabileceklerini gösterdiler.

- Yeşilgiresun Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.yesilgiresun.com.tr/haber/7268384/gururumuz-ikiye-katlandi