Görele’de bozuk mahalle yolları onarılıyor

Mahalle yollarında iyileştirme çalışmalarının sürdürüldüğünü belirten Belediye Başkanı Tolga Erener, “Ünlüce Mahallemizin 3,5 kilometrelik ana grup yolunu satıh asfalt kaplama yaparak, yolumuzu ulaşıma açtık. Diğer mahallelerimize çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

  Görele’de caddelerde yol düzenleme çalışması başlatıldı

Şehrin geleceği için alt ve üst yapıda büyük hizmetleri gerçekleştiren Görele Belediyesi, Kumyalı Mahallesi Barış Caddesinde yol düzenleme ve parke çalışmalarına başladı. Başlattığı alt ve üst yapı çalışmalarıyla şehrin birçok cadde ve sokağının kanalizasyon ve içme suyu şebeke hatlarını yenileriyle değiştiren Görele Belediyesi, Kumyalı Mahallesi Barış Caddesine de ilk kazmayı vurarak, alt yapı çalışmalarına başladı.  Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, çalışmaları yerinde takip ederek, bilgi aldı.

 Belediye Başkanı Tolga Erener, şehrin alt ve üst yapı çalışmalarında her şeyin düşünülerek yapıldığını, yaşam kalitesini artıran ve standartlara uygun olarak yerine getirdiklerini söyledi. İlçenin büyük mahallelerinden bir tanesi olan Kumyalı Mahallesinin Barış Caddesinde de alt ve üst yapı çalışmalarına başlandığını belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Hayırlısıyla Kumyalı Mahallesi Barış Caddemizde ilk kazmayı vurarak, yol genişletme ve parke çalışmalarına başladık. Amacımız mahallemizin kanalizasyon, içme suyu şebeke hatlarını yenileyerek, modern bir hale getirmektir. Alt ve üst yapı çalışmalarımızda her şey standartlara uygun düşünülerek yapılmaktadır. Göreleliler ve mahalle halkının memnuniyeti bizler için ön planda olmuştur. Her zaman şehrin geleceğini göz önünde bulundurarak, çalışmalarımızı artarak sürdürüyoruz” dedi.

- Yeşilgiresun Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.yesilgiresun.com.tr/haber/5523049/gorelede-bozuk-mahalle-yollari-onariliyor