VEFASIZ AYKUT DEMİR !..

Osman Kale
Osman Kale

Transferin son günü Giresunspor'a alınan aykut demirin belki futbol hayatı bitecekken kendisine sahip çıkan Giresunspor'a yaptıklarını hep beraber izledik. Vefasız olan bu insan müsfettesi Del Valle'yi yere yıkıp dövmesini ve maçı çığrından çıkarıp yenilmemizin tek sebebi oldu. Tabi hakem Emre Malok’u da unutmamamız gerekiyor, verdiği faulden sonra ikinci sarıdan kırmızı görmesi gereken Murat'ı saklayan Malok Del Valle ve Aykut’u attı sonra Hakan Kutlu'ya kırmızı göstererek bizi puansız gönderdi. 

Maçın eleştirisini arkadaşlarımız yaptı eğer 17.dakikada Ahmet İlhan iki rakibini çok güzel geçti golü atabilseydi sonuç farklı olurdu. İlk yarı gayet iyi oynadık, 47.dakikada ofsayt kokan kontrataktan golü yedik, asıl fırtınayı 55.dakikada Del Valle'yi düşüren Murat'ın faulu kopardı. Hiç alakası olmayan farklı Dünya görüşüyle tanınan Aykut ortalığı birbirine katarak puan almamızı önledi. Giresunspor'da her maç öncesi İSTİKLAL MARŞINI elleri arkada bacakları açık dinleyen Aykut Demir efendiye yazılarımızla tepki gösterdiğimizde bizi haksız eleştirenler şimdi Aykut’a küfür ediyorlar.

 Ekmeğini yediği takıma bu şekilde davranan, kadro dışı bırakılıp para cezası verilen sonra affedilip tekrar takıma kazandırılmaya çalışılan Aykut efendiye ne söylesek az. Sadece iyi futbol oynamak yetmez onlara '' ATATÜRKÜMÜZÜN ben sporcunun zeki, çevik aynı zamanda ahlaklısını severim'' sözünü hatırlatmamız gerekiyor.

Hakan Kutlu hocamız Renan ve Landel'e nasıl tahammül ediyor, antrenmanda çok iyiler onun için mi vazgeçemiyor? Ya da oynatacağı başka futbolcumuz mu yok? Lütfen uçmayın daha önce kaç defa yazdım, çıtayı yükseğe çıkarmayın hala şampiyonluktan dem vuruyorsunuz yapmayın, etmeyin taraftarı hayal kırıklığına uğratmayın. Seyirci ortalamamız 2 bin bile değil sebebi şampiyonluk beklentisi olmayınca taraftar maçlara gelmiyor, gelmez. Siz işinize bakın ve sizi uyaranlara kulak verin, yapıcı eleştirileri okuyun.

Bir daha tekrarlıyorum, bu lig bizim ligimiz burada kaldığımız sürece; Başkan da Yönetim de Teknik Heyet de Futbolcularımız da Taraftarlarımız da Emeği geçen herkes başarılı sayılır ve sayılmalıdır. NOKTA.......

- Yeşilgiresun Gazetesi, Osman Kale tarafından kaleme alındı
https://www.yesilgiresun.com.tr/makale/4967070/osman-kale/vefasiz-aykut-demir