İHALE İLANI

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI

1Aşağıda bilgileri sunulan Giresun Üniversitesi FenEdebiyat Fakültesi Öğrenci Kantini yeri işletme hakkı, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3(üç) yıl süreli kiraya verilecektir.

Kiraya Verilecek Taşınmazın:

İLİ GİRESUN

MAHALLE/KÖY Nizamiye Mah.

MEVKİİ Debboy

PAFTA/CİLT NO 13/3

ADA NO/SAYFA NO 89/264

PARSEL NO/SIRA NO 56

YÜZ ÖLÇÜMÜ 13.491,32 m²

HAZİNE PAYI Tam

CİNSİ Okul Binası

NİTELİĞİ(Kiralanacak alan) 143,75 m²

2Muhammen Kira Bedeli KDV hariç (yıllık): 15.000,00 TL dir.

3İhale 22/10/2013 Salı günü saat 14.00' da Üniversitemiz Rektörlük Toplantı Salonunda yapılacaktır.

4Kiraya verilecek yerlere ait şartname her gün mesai saatleri içinde Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığında görülebilir. İhaleye katılacak isteklilerin 25,00 TL karşılığında şartname ve eklerini satın almaları zorunludur.

5İstekliler şartnameye göre hazırlayacakları teklif mektubu ve eki yeterlik belgelerini ihale tarih ve saatine kadar kapalı zarf içersinde sıra numaralı alındılar karşılığında Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına teslim edeceklerdir.

6İhale Komisyonu ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

İsteklilerin ihaleye katılabilmesi için gerekli belgeler;

1)Teklif mektubu (idarece belirlenmiş standart forma uygun)

2)Tebligat için adres beyanı(ikametgâh belgesi)

3)Gerçek kişilerin T.C. kimlik fotokopisi, tüzel kişilerin ise vergi levhası fotokopisi,

4)Mevzuatı gereği kayıtlı olduğu ticaret ve/veya sanayi odası veya ilgili meslek odası belgesi;

a)Gerçek kişi olması halinde, kayıtlı olduğu ticaret ve/veya sanayi odasından ya da ilgili meslek odasından, ilk ilan veya ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış, odaya kayıtlı olduğunu gösterir belge,

b)Tüzel kişi olması halinde, ilgili mevzuatı gereği kayıtlı bulunduğu ticaret ve/veya sanayi odasından, ilk ilan veya ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış, tüzel kişiliğin odaya kayıtlı olduğunu gösterir belge,

5)Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri;

a)Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,

b)Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,

6)Vekaleten ihaleye katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş, ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekaletname ile vekilin noter tasdikli imza beyannamesi

7)Tahmin edilen yıllık kira değerinin %3' ü tutarında 450,00 TL geçici teminat tutarının Strateji Geliştirme Daire Başkanlığının Ziraat Bankasındaki TR940001000123465805795002 nolu hesabına yatırıldığına dair banka dekontu veya herhangi bir bankadan alınacak teminat mektubu aslı.(2886 sayılı Devlet İhale Kanununda 26. Maddesinde belirtilen değerler teminat olarak kabul edilecektir.)

8)Adli sicil kaydı belgesi (ihale ilan veya davet tarihi ile ihale tarihi arasında alınmış olmalı)

9) İstenen belgeler 2013 tarihli olacaktır. (asıl, noter tasdikli veya aslı idarece görülmüştür olmalı)

10 Eki 2013 - 09:48 - Gündem --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeşilgiresun Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeşilgiresun Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Yeşilgiresun Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Yeşilgiresun Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.
Anket Giresunspor'da kötü gidişin sorumlusu sizce kim?