CNG (DOĞALGAZ) ALIMI

GİRESUN İL ÖZEL İDARESİ YOL VE ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

CNG (DOĞALGAZ) ALIMI

GİRESUN İL ÖZEL İDARESİ YOL VE 

ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

CNG (Doğalgaz) Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN    :2020/210790

1-İdarenin

a) Adı    :GİRESUN İL ÖZEL İDARESİ YOL VE ULAŞIM

     HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

b) Adresi    :Giresun İl Özel İdaresi Aksu Mah.Mehmet İzmen Cad.No:158 28100 GİRESUN MERKEZ/GİRESUN

c) Telefon ve faks numarası    :4542157571 - 4542157508

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak 

indirilebileceği internet sayfası    :https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı    :CNG (Doğalgaz) Alımı

b) Niteliği, türü ve miktarı    :800.000 Sm3

     Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer    :Giresun İl Özel İdaresi Ülper Şantiyesi Asfalt Tesisi

ç) Süresi/teslim tarihi    :Sözleşme imzalandıktan sonra ihtiyaca binaen peyder pey 31.12.2020 tarihine kadar teslim edilecektir. a. Doğalgaz (CNG) gazı çok elemanlı doğalgaz (CNG) konteynerleri içinde stoklanacaktır. Bu üniteler Dorse olarak adlandırılır. Dorseler aynı zamanda taşıma amacı içinde kullanılacaktır. Dorseler birbirlerine manifoldlar ile bağlı 50, 90 veya 150 litrelik tüplerden oluşmuş ve toplam gaz kapasitesi en az 4.000 Sm3 olacaktır. Sahada bu dorselerden en az üç adet bulunacak ve değiştirme için 1 adet boş peron bulunacaktır. b. Yüklenici firma CNG dorselerini mevcut kurulu sisteme monte edecektir ve bağlantı yerlerinde yapılması gereken işlemler yükleniciye aittir. c. İdarenin gereksinim duyduğu miktarda yazılı veya telefonla firmaya iletmekle serbesttir. Yüklenici firma, bu talebi en geç 6 (altı) saat içinde karşılayacaktır. d. CNG teslimatı iş günlerinde 08,00 - 17,00 saatleri arasında yapılacak olup İdarenin talep etmesi durumunda 24 saat Cumartesi, Pazar ve bayram tatillerinde de yapılabilecektir.

d) İşe başlama tarihi     :Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren işe başlanacaktır.

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati  :22.05.2020 - 15:00

b) İhale komisyonunun toplantı yeri 

(e-tekliflerin açılacağı adres)     :Giresun İl Özel İdaresi Aksu Mah. Mehmet İzmen Caddesi Giresun Spor Tesisleri Yanı No:158 (İhale Hizmetleri Şefliği) Merkez GİRESUN

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirkülerine ilişkin bilgileri;

4.1.2.1. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi bilgileri,

4.1.2.2. Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirkülerine ilişkin bilgiler,

4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.

4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1.

4.3.1.1. Ürünlerin piyasaya arzına ilişkin belgelere ait bilgiler:

İhaleye katılacak olan istekliler Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu'ndan (EPDK) alınmış; doğalgaz satışı için sıkıştırılmış doğalgaz (CNG) lisansının olduğunu yeterlilik bilgileri tablosunda beyan edeceklerdir.

4.3.1.2. Yetkili kurum ve kuruluşlara kayıtla ilgili belgeler:

Teklif verecek istekliler, Doğalgaz Piyasası Kanunu, Doğalgaz Piyasası Lisans Yönetmeliği, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından kendilerine verilmiş, ihale tarihinde geçerli durumda olan, Doğalgaz İthalat Lisansı, Toptan Satış Lisansı, İletim Lisansı, Dağıtım  Lisanslarından en az birinin olduğunu yeterlilik bilgileri tablosunda beyan edeceklerdir.

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 120 (yüz yirmi) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:

Aşırı düşük teklif değerlendirme yöntemi: İhale, Kanunun 38 inci maddesinde öngörülen açıklama istenmeksizin ekonomik açıdan en avantajlı teklif üzerinde bırakılacaktır.

BASIN 2020/124-17

30 Nis 2020 - 14:59 - Gündem --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeşilgiresun Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeşilgiresun Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Yeşilgiresun Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Yeşilgiresun Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.
Anket Fındığa verilen 22.5 TL Fiyatı Nasıl Buldunuz?