KATI YAKIT (KÖMÜR VE PELET) SATIN ALIMI

KATI YAKIT (KÖMÜR VE PELET) SATIN ALINACAKTIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2024 YILI HASTANELER YAKACAK ( PELET VE KÖMÜ...

KATI YAKIT (KÖMÜR VE PELET) SATIN ALINACAKTIR

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

2024 YILI HASTANELER YAKACAK ( PELET VE KÖMÜR) ALIMI mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN

:

2024/510307

 

1-İdarenin

a) Adı

:

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

b) Adresi

:

Osmaniye Mah. Yüzbaşısuyu Cad. Hastane Sok. No:11 Merkez/GİRESUN 28100 GİRESUN MERKEZ/GİRESUN

c) Telefon ve faks numarası

:

4542602000 - 4542602055

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu mal alımın

a) Adı

:

2024 YILI HASTANELER YAKACAK ( PELET VE KÖMÜR) ALIMI

b) Niteliği, türü ve miktarı

:

2 kalem
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer

:

Şartnamenin 5. Maddesinin f bendinde bulunan, Teknik şartname bölümüne yüklenmiş olan, Yakacak Alımı Talep Dağılım Cetvelinde belirtilen Müdürlüğümüze Bağlı Sağlık Tesislerinin depolarına teslim edilecektir.

ç) Süresi/teslim tarihi

:

Sözleşmenin süresi her ne suretle olursa olsun, 30/06/2025 tarihini geçemeyecektir. 1- Yüklenici, ihalenin 1. kalemi olan Diğer Katı Yakıtlar Pelet için, ilgili Sağlık Tesislerinin depo durumlarına göre teslim edilecek olup, Mal/mallar teknik şartnamede ve idari şartnamede belirtilen şartlarda İlgili sağlık tesislerinin Stok Yönetim Biriminin sipariş yazılarına istinaden yazının tebliğini takip eden 20 (yirmi) gün içerisinde yüklenici ilgili sağlık tesislerinin depolarına teslimi gerçekleştirecektir. 2- Yüklenici, İhalenin 2. kalemi olan Kömürler Portakal, kömürü için , ilgili Sağlık Tesisinin depo durumuna göre teslim edilecek olup, Mal/mallar teknik şartnamede ve idari şartnamede belirtilen şartlarda İlgili sağlık tesisinin Stok Yönetim Biriminin sipariş yazılarına istinaden yazının tebliğini takip eden 30 (Otuz) gün içerisinde yüklenici ilgili sağlık tesisinin deposuna teslim edecektir. 3- İhalenin Tüm kısımları İçin sözleşmenin bitiş süresine 30(Otuz) takvim günü kala ilgili Sağlık tesisi Stok Yönetim Birimi tarafından sözleşme kaleminin kalan miktarlarına sipariş çekilmemiş ise yüklenici tarafından bu duruma istinaden ilgili kalemlerin kalan miktarlarının tamamını malzemenin teslim edileceği idareye bilgi vererek teslimatı yapacaktır.

d) İşe başlama tarihi

:

Sözleşmenin imzalandığı tarih işe başlama tarihi olacaktr.


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati

:

16.05.2024 - 11:00

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)

:

Osmaniye Mah. Yüzbaşısuyu Cad. Hastane Sk. No:11 Merkez / GİRESUN Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonu

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:

Belge Adı

İhale/Kısım/Kısımlar

Açıklama

Ortak Girişimlerde

İthalatçı Kayıt Belgesi

İhale Bazında

İthalatçı ise, İthalatçı Kayıt Belgesini Yeterlilik Bilgileri Tablosunda beyan etmek zorundadır.

Tüm ortakların sunması gerekmektedir.

Uygunluk İzin Belgesi

İhale Bazında

Üretici ise, Uygunluk İzin Belgesini Yeterlilik Bilgileri Tablosunda beyan etmek zorundadır.

Tüm ortakların sunması gerekmektedir.

Dağıtıcı Kayıt Belgesi

İhale Bazında

Dağıtıcı ise, herhangi bir ilde alınmış Dağıtıcı Kayıt Belgesi ve üreticiye ait üretimin yapıldığı ilin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden Uygunluk İzin Belgesini Yeterlilik Bilgileri Tablosunda beyan etmek zorundadır.

Tüm ortakların sunması gerekmektedir.

Katı Yakıt Satış İzin Belgesi

İhale Bazında

Satıcı ise, herhangi bir ilde alınmış Katı Yakıt Satıcısı Kayıt Belgesi ve üreticiye ait üretimin yapıldığı ilin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden Uygunluk İzin Belgesi ve Yetkili Satıcı listesini yeterlilik bilgileri tablosunda beyan etmek ve istenildiğinde ihale komisyonuna sunmak zorundadırlar.

Tüm ortakların sunması gerekmektedir.

 


4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olup yerli malı teklif eden istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 120 (YüzYirmi) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

 

#ilangovtr

Basın No ILN02020282

22 Nis 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeşilgiresun Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeşilgiresun Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Yeşilgiresun Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Yeşilgiresun Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.