istanbul escort

19 Eylül 2018 Çarşamba

Tireboluspor'a Bursa'da muhteşem gece

Bursa Tirebolu ve Güceliler Derneği tarafından organize edilen Tireboluspor Yardım Gecesine katılım beklenenden fazla oldu.

04 Nisan 2012 Çarşamba 09:19
Bu haber 8068 kez okundu
Tireboluspor'a Bursa'da muhteşem gece
Yıldırımspor kompleksinde gerçekleştirilen geceye Ak Parti Yıldırım ilçe başkanı Hüdayi Yazıcı ve yönetim kurulu üyeleri, Gemlik Belediye Başkan yardımcısı Muharrem Sarı, Bursa İl Genel Meclis üyesi Hüseyin Güvendi, Osmangazi Belediyesi meclis üyesi Orhan Aydın, Bursa Giresunlular Derneği başkanı Üzeyir Aktaş, Tireboluspor kulübü başkanı Yusuf Hacıibrahimoğlu, Ak Parti Osmangazi ilçe yöneticisi Mustafa Ateş, Osmangazi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler müdürü Kenan Kır, Bursa'da bulunan Giresunlu ilçe ve köy derneklerinin başkanları, Giresunlu İşadamlarımızın yanı sıra çok sayıda hemşerilerimiz katıldı.
Gecede kısa bir söz alan Tireboluspor kulübü başkanı Yusuf Hacıibrahimoğlu Bursa Tirebolu ve Güceliler Derneği başkanı İsmail Akdoğan ve ekibine böyle bir anlamlı gece düzenledikleri için teşekkür ederken, “Tirebolu 14.000  nüfuslu bir ilçe. Ama buradaki topluluğu görünce Tirebolu'nun sadece Tirebolu'dan ibaret olmadığını görüyoruz. Bizler 14 bin nüfuslu Tirebolu'dan ve kendi çevremizden aldığımız destekle Tireboluspor Bayan Voleybol takımını her yıl PlayOff'lara taşıyabiliyoruz, ama belirli bütçemiz olduğundan her zaman PlayOff'larda takılıp kalıyoruz. Gurbetçi Tirebolulular bizlere biraz destek olursa bu takımın birinci lige çıkması bir hayal olmaktan çıkacak, güzel ilçemize büyük kulüplerin takımları misafir olacak, bu doğrultuda ilçemizin Turizm potansiyeli bir anda patlama yapacaktır” dedi.
Giresunlu hemşerimiz Bursa İl Genel Meclis üyesi Hüseyin Güvendi de böyle bir memleketim unsuru olmaktan her zaman gurur duyduğunu belirtirken, “Bu tür geceler ve etkinlikler toplumların bir birine karşı olan güven ve saygısını artıyor. Son dönemlerde ortaya konulan bu birliktelik artık bizim de yaşadığımız topraklarda söz sahibi olduğumuzun göstergesi olmuştur. Bizlerin artık yaşadığımız topraklardan hak ettiğimiz ekonomik ve siyasi değeri alma vakti gelmiştir” diye konuştu.
Bursa Giresunlular Derneği başkanı Üzeyir Aktaş da böylesine muhteşem bir gece düzenleyen İsmail Akdoğan ve ekibine teşekkür ederken, “Toplumlarımızın böylesine ilçesine sahip çıkması bizlere büyük moral oluyor. İlçe ve köy derneklerimizden bu tür desteklerinizi lütfen esirgemeyen, onlar sizlerden aldığı bu güç ve destekle Bursa'daki Giresunlular için ellerinden gelen tüm imkanları sarf ediyorlar” açıklamasında bulundu.
Yöresel sanatçılarımız Erdal Güvendi, Rüştü Karpuz, Ali Alim ve Mustafa Çelik'in renklendirdiği gecede Güce Boncukcukur köyü ve Gulpalılar köyü derneğinin folklor gösterisi katılımcılardan büyük alkış aldı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV