istanbul escort mp3 indir

16 Ekim 2018 Salı

Camili Örnekspor Kulübü Başkanlığından Açıklama

07 Haziran 2018 tarihinde İlimizde yayınlanan bazı gazetelerde Kulübümüz C. Örnekspor ile ilgili mesnetsiz haberler yayınlanmıştır.

08 Haziran 2018 Cuma 16:40
Bu haber 1611 kez okundu
Camili Örnekspor Kulübü Başkanlığından Açıklama
1968 yılında kurulmuş kulübümüz yarım asrı geçmiş şanlı mazisiyle Giresun Türk futboluna ve diğer branşlarda sayısız sporcu yetiştirmiş, profesyonel futbol liglerinde uzun yıllar başarıyla İlimizi temsil etmiş Hasan Ali TEK, Vahap IŞIK gibi isimleri buna örnek olarak gösterebiliriz.
Gelelim Aksu Barçaspor kulübünün yerel basında anlatmaya çalıştığı olayın iç yüzünü üzülerek açıklamak zorunluluğu doğmuştur.
02 Haziran 2018 tarihinde Merkez 75-Yıl sahasında U12 liginde Aksu Barçaspor-C. Örnekspor maçı öncesi talimatlara uygun şekilde C. Örnekspor kulübü olarak hakemden lisans kontrolü istenmiştir. Hakem, her iki takım sahada seremoni öncesi hazırlanırken Aksu Barçasporlu futbolculara lisans kontrolünü yapmış bu arada yedek kadroda yer alan iki futbolcuyu Aksu Barçaspor lisans kontrolüne göndermemiş ve devamında lisans kontrolü sonrası Aksu Barçaspor yöneticisi Abdullah AKÇAY takımı sahadan çekmiştir.
Bilindiği gibi, yaş kategorilerinde her yaş grubunun ligi olması nedeniyle bu müsabakalarda yaşı büyük oyuncu oynatılması etik bir davranış olmadığı gibi, fair play ve spor ahlakına da yakışmamaktadır. Aynı kulüp ile geçtiğimiz sezonda U11 liginde yaşı büyük oyuncu konusunda tartışma yaşanmış, minik sporcularımızın göz yaşlan henüz kurumamıştır.
Liglere katılan takımların kuralına uygun olarak hareket etmeleri esastır. Kulübümüzün lisans kontrolü istenmesi 12 yaş grubunda takımı ligden çektirmeyi gerektirmez. Kaldı ki aynı isteği kendileri de bizim takım için yaptırabilirdi ve bu durum bizi memnun ederdi, her iki takım müsabakasını oynardı. Ancak sahadan takımı çekmek futbol adamlığına yakışmayacağı gibi minik çocukların spor yapmasına da bir engeldir. Bizim kulüp olarak doğrumuz oyunun kuralına göre oynanmasıdır. Yani liglerde her yaş kategorisinde aynı yaştaki futbolcunun oynatılması.
Aynı okulda veya mahallede bulunan minik futbolcular bile kimin yaşı büyük kimin yaşı küçük olduğunu bilecek durumdadır. Boş laf kalabalığı ile konuyu saptırarak, kulübümüz ve yöneticilerinin yöneticiliğini sorgulamak Aksu Barçaspor yöneticisinin hakkı değildir, bizim yöneticiliğimiz ve fedakarca hizmetimizi kamuoyu çok iyi bilmektedir.
Kamu oyuna Saygıyla duyurulur.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV