22 Temmuz 2018 Pazar

UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ

STADLARDAKi EKSiKLiKLER GiDERiLMEDi !

İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan 15 Temmuz Spor Kompleksi'nde ve ilçelerde bir takım eksiklik ve aksaklıklar halen yaşanıyor

15 Eylül 2017 Cuma 09:41
Bu haber 783 kez okundu
STADLARDAKi EKSiKLiKLER GiDERiLMEDi !
 İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan 15 Temmuz Spor Kompleksi'nde bir takım eksiklik ve aksaklıklar halen yaşanıyor.
Yapılan incelemeler sonucunda, soyunma odalarında, önlerinde ve stat çevresinde bir takım eksiklikler bulunduğu gözlemlendi.
Stadın sadece bir tribünü bulunurken, bu tribünün hemen önünde kocaman tel örgüler konulmuş. Tribünün zaten yanlış tarafta yerleştirildiği ortadayken, bir de tel örgülerin olması vatandaşların gözünün önüne geliyor ve maç izlemek imkansızlaşıyor.
Geçtiğimiz günlerde Genç Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası'nda bir resmi maç oynatılmasına rağmen eksikliklerin halen giderilmemiş olması tepki çekiyor.
8 ay önce hizmete açılmasına rağmen, bir spor tesisinden çok halı sahayı andıran görüntüsüyle 15 Temmuz Spor Kompleksi'nin ne zaman istenilen düzeye getirileceği de merakla bekleniyor.

BULANCAK STADI TRİBÜNLERİ NE ZAMAN YAPILACAK ?
Bulancak'ta aylar önce yıkılan, defalarca ihale edilen tribünler halen yapılamadı.
Dönemin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Zeki Atlı tarafından ihale edilen Bulancak İlçe Stadı yeni tribün inşaatında bir süredir yaprak kıpırdamıyor.
Mevcut Spor İl Müdürü Hasan Bulut'un bu duruma ne diyeceği merakla beklenirken, inşaat halinde bekletilen tribünde bir çivinin çakılmaması, il dışından stada gelen sporcu ve teknik adamlarca da eleştiri oklarına maruz kalıyor.
    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV