SOKAK BASKETBOLU DEVAM EDİYOR

Basketbolcu - Gazeteci AVNİ ÖĞÜTÇÜ anısına organize edilen 23. Geleneksel Sokak Basketbolu turnuvasında 2. güne şiddetli yağmur damga vurdu. Hava şartlarının elverişli olmadığı günlerde maçlar, Giresun 19 Eylül Spor Salonu’nda oynanacak

SOKAK BASKETBOLU DEVAM EDİYOR

Basketbolcu- Gazeteci Avni Öğütçü anısına organize edilen 23. Geleneksel Sokak Basketbolu turnuvası 10 Temmuz Çarşamba günü yapılan açılış töreni ile başlarken 2. güne şiddetli yağmur damgasını vurdu.
İlk gün 24 müsabaka oynanırken, 11 Temmuz Perşembe günü 16 müsabaka oynandı. 8 maç diğer güne sarkmak zorunda kaldı.
 Yıldız Erkeklerde Geçmiş Olsun-Bikaso 2,  Genç Erkeklerde Galdirikspoor-Portakal Cafe, Har Warrios- Yıkım Ekibi, Büyüklerde Emektarlar-At Avrat, Görele Gençlik Merkezi-The Crush, Bulancakspor-Team Altu, Sc İletişim-Low Rıders, Sökenspor-Grup Lift müsabakaları oynanamadı. 6 kategoride 49 takımın mücadele verdiği Sokak Basketbolu Turnuvası Giresun’un buluşma noktası olan Atatürk Meydanında  düzenlenirken hava şartlarının elverişli olmadığı günlerde takımlar Giresun 19 Eylül Spor Salonu’nda maçlarını oynamaya devam edecekler.
SONUÇLAR :
Güreller-Emektarlar: 4-9, Flychildrens-Golden Boys: 4-3, Yeşil Beyaz-Street Boys: 7-0, Kayadibi Pacers-Stars: 5-1, Son Pota Bükücüler-Dragos: 10-1, Kin Kong-Special Forces: 5-6, Last Sahot Team-The Goldn Girls: 4-7, Geçmiş Olsun-Giresun State Warriors: 3-5, Görele Gençlikspor-Werderbremen: 2-10, Bikaso 28-Yataşa: 1-6, Ada Hırdavat-Manchestr: 4-5, Portakal Cafe-Giresun Fırtınası: 9-11, Görele Gençlik-Yusuf Jemşat: 1-9, Yıkım Ekibi-Cup Cake: 10-1, Gismap-Yavuz Gıda: 13-4, Olympos-Padok: 5-8, No More-Güreller: 8-7.
BUGÜNKÜ MAÇLAR (13 Temmuz 2019 Cumartesi)
17.00-Küçük Erkekler-Golden Boys-Street Boys, 17.15-Küçük Erkekler-Flychildrens-Fırtına, 17.30-Küçük Erkekler-Yeşil Beyaz-Flychildrens, 17.45-Küçük Erkekler-Fırtına-Golden Boys, 18.00-Yıldız Erkek-Yataşa-Geçmiş Olsun, 18.15-Yıldız Erkek-Bikaso 28-Görele Gençlikspor, 18.30-Yıldız Erkek-Giresun State Warriors-Werderbremen, 18.45-Genç Erkek-Ada Hırdavat-Galdirik Spor, 19.00-Genç Erkek-Görele Gençlik-Har Warrios, 19.15-Büyük Erkek-Yavuz Gıda-Padok, 19.30-Büyük Erkek-Gismap-Bizon Game, 19.45-Yıldız Kız-The Goldn Girls-Special Forces, 20.00-Yıldız Kız-Last Sahot Team-Kin Kong, 20.15-Yıldız Erkek-Görele Gençlikspor-Giresun State Warriors, 20.30-Genç Erkek-Portakal Cafe-Ada Hırdavat, 20.45-Genç Erkek-Galdirik Spor-Manchestr, 21.00-Genç Erkek-Yıkım Ekibi-Görele Gençlik, 21.15-Genç Erkek-Har Warrios-Yusuf Jemşat, 21.30-Büyük Erkek-Güreller-At Avrat, 21.45-Büyük Erkek-No More-No Name.

TURNUVA GRUPLARI
BÜYÜK ERKEKLER
A GRUBU    

TEAM ALTU, THE CRUSH, BULANCAKSPOR, GÖRELE GENÇLİK
B GRUBU
GRUP LİFT, LOW RİDERS, SÖKENSPOR, SC İLETİŞİM
C GRUBU
OLYMPOS, YAVUZ GIDA, BİZON GAME, GİSMAP, PADOK
D GRUBU
EMEKTARLAR, GÜRELLER, NO NAME, NO MORE, AT AVRAT
GENÇ ERKEKLER    
A GRUBU

GİRESUN FIRTINASI, PORTAKAL CAFE, MANCHESTR, GALDİRİK SPOR, ADA HIRDAVAT
B GRUBU
CUP CAKE, YIKIM EKİBİ, YUSUF JEMŞAT, HAR WARRİOS, GÖRELE GENÇLİK
YILDIZ KIZLAR
THE GOLDN GİRLS, SPECİAL FORCES, LAST SAHOT TEAM, KİN KONG
YILDIZ ERKEKLER
GEÇMİŞ OLSUN, BİKASO 28, YATAŞA, GÖRELE GENÇLİKSPOR, GİRESUN STATE WARRİORS, WERDERBREMEN
KÜÇÜK ERKEKLER    
A GRUBU

STREET BOYS, YEŞİL BEYAZ, GOLDEN BOYS, FIRTINA, FLYCHİLDRENS
B GRUBU
DRAGOS, STARS, SON POTA BÜKÜCÜLER, KAYADİBİ PACERS
KÜÇÜK KIZLAR
SPEED TEAM, DÖRTLÜ ÇOTANAKLAR
 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık