16 Ağustos 2018 Perşembe

BİN DOLARI BOZDURANA AYAKKABI BOYAMA 1 HAFTA BEDAVA

MİLLETVEKİLİ ÖZTÜRK’TEN, ERZİK’E ANLAMLI ZİYARET

Ak Parti Giresun milletvekili Sabri Öztürk, Türkiye Futbol Federasyonu ve FİFA Onursal Başkanı Şener Erzik’e doğduğu evin resmini hediye etti.

30 Kasım 2017 Perşembe 08:12
Bu haber 635 kez okundu
MİLLETVEKİLİ ÖZTÜRK’TEN, ERZİK’E ANLAMLI ZİYARET
Hediye karşısında duygulanan Erzik, “Hayatımın en şaşırtıcı ve en anlamlı ziyaretlerinden ve hediyelerinden birisi oldu” dedi.
Siyasetteki başarısının yanı sıra resim sanatındaki başarısı ile de gündeme gelen Ak Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, Şenes Erzik’i İstanbul’daki ofisinde ziyaret etti. Çok renkli geçen görüşmede bir de sürpriz yaşandı. Sabri Öztürk, Erzik’in Giresun’un Zeytinlik Semtinde doğduğu evin tablosunu kendisine hediye etmek istediğini söyleyince Erzik şaşkınlığını ve mutluluğunu gizleyemedi.
Resmini yaptığı evin Şenes Erzik’e ait olduğunu yine bir sohbet sırasında kendisinden öğrendiğini ifade eden Öztürk, bu resmin Şenes Erzik’le daha büyük anlam bulacağını düşündüğünü ve ilk fırsatta da kendisine hediye ettiğini kaydetti.

“GİRESUN POTANSİYELİ OLAN BİR ŞEHİR”
Şenes Erzik de, sanat ve sporun toplumu, ülkeyi, milletleri birleştirdiğini, sanata değer verilmesi gerektiğini belirtti ve doğduğu şehrin milletvekilinin sanatçı olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Erzik, “İlk fırsatta yine Giresun'a geleceğim. Giresun'un hem şehir olarak, hem turizm potansiyeli anlamında çok güzel bir yer olduğunu düşünüyorum. Herkesi de Giresun’u görmeye davet ediyorum” diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV