16 Temmuz 2018 Pazartesi

UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ

Merkezdeki amatör futbol stadlarına güvenlik kameraları takılacak

İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısında, 2017-2018 futbol ve basketbol sezonunda alınması gereken tedbirler ve yapılması gerekenler masaya yatırıldı.

01 Ağustos 2017 Salı 09:14
Bu haber 547 kez okundu
Merkezdeki amatör futbol stadlarına güvenlik kameraları takılacak
Vali Yardımcısı Recep Uzal başkanlığında Valilik Toplantı Salonu’nda bir araya gelen kurul üyeleri, gündem maddeleri üzerinde görüşlerini belirttikten sonra, alınan kararlarla ilgili tutanak tanzim edildi.
2017-2018 futbol ve basketbol sezonunda Giresunspor’un iç saha maçlarında 80, Yeşilgiresun Belediyespor’un iç saha maçlarında 20 özel güvenlik bulundurması, emniyetin ise gerekli sayıda personel görevlendirmesi kararlaştırıldı. Müsabakaların zorluk derecesine göre güvenlik sayılarının artırılması da uygun görüldü.
Giresunspor’un iç saha müsabakalarını oynadığı Atatürk Stadı’na 10.867, Yeşilgiresun Belediyespor’un iç saha müsabakalarını oynadığı 19 Eylül Spor Salonu’na 1.462 seyirciden fazla alınmaması, kapasitenin üzerinde bilet basılmaması gündem maddeleri arasındaydı.
Öte yandan, Giresun Merkez İlçedeki amatör futbol statlarına güvenlik kameraları takılması, okul sporlarının yapılacağı salon ve futbol sahalarındaki güvenliğinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce temin edilmesi karara bağlandı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV