istanbul escort

19 Eylül 2018 Çarşamba

“Çalışmalarımız hızla devam ediyor”

Giresun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut, tadilatı devam eden havuz inşaatı ile devam eden çalışmalarla ilgili bilgiler verdi ..

08 Aralık 2017 Cuma 08:19
Bu haber 856 kez okundu
“Çalışmalarımız hızla devam ediyor”
 Giresun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut, tadilatı devam eden Olimpik Yüzme Havuzu ve tesislerdeki çalışma-larla ilgili bilgiler verdi.
Olimpik Yüzme Havuzu'nun tam donanımlı bir hale getirildiğine dikkat çeken Bulut, “Havuzda yüzme sporu yanı sıra, Boks, Karate, Güreş gibi aktivitelerin de yapılabileceği bölümler inşa ediyoruz. Havuz sadece yüzme amaçlı değil, birçok spor branşına da ev sahipliği edecek” dedi.

“TOPRAK SAHA KALMADI ..”
Şebinkarahisar İlçe Spor Salonu'nun ilimizdeki belki de en güzel spor salonlarından birisi olduğunu ifade eden Bulut, “Bugün geldiğimiz noktada ilimizde bir tane toprak saha kalmadı. Bulancak Stadı tribünü ve Gençlik Merkezi inşaatları hızla sürüyor.
Bulancak için 6 aylık iş teslimi süresi var ve bu süre 16.02.2018 tarihinde dolacak.
Diğer tesislerle ilgili de çalışmalarımız bütün hızıyla devam ediyor. Elimizden gelen en kısa sürede bu tesisleri halkımızın hizmetine açmak için gayret ediyoruz ama siz de takdir edersiniz ki devlet kurumlarında işlerin ve çalışmaların işleyiş süreci var” diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV