istanbul escort

19 Eylül 2018 Çarşamba

YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR’A SPONSOR GEREK !

Yeni sezonda Basketbol 1. Liginde mücadele edecek olan Yeşilgiresun Belediyespor’da sezon faaliyetleri henüz başlamadı.

20 Haziran 2018 Çarşamba 09:23
Bu haber 1390 kez okundu
YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR’A SPONSOR GEREK !
BASKETFAUL SİTESİ takımımız hakkında şu görüşte bulundu: “Giresunlular yaşadıkları büyük zorluklara karşın Karadeniz'den basketbola YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR takımı ile yeni bir pencere açtılar.
Bu pencerenin açık kalması sevindiricidir. Umarız Batlama mevkiinde yapılmakta olan 3500 kişilik yeni salonları kısa sürede biter ve sponsor bulmaları yolundaki engeller de ortadan kalkar.”

BAŞKAN KERİM AKSU: “BU TARAFTARLARIMIZ İLE BAŞARILI OLACAĞIZ”
Yeşilgiresun Belediyespor Kulüp Başkanı Kerim Aksu; “2006 yılında kurulan kulübümüz üstün gayret ve başarı göstererek bu günlere gelmiştir. Başarı basamaklarını adım adım çıkan kulübümüz 2015 yılında Türkiye Basketbol Süper Ligine çıkmış ve şehrimizi burada temsil etmiştir. Birçok zorluğa rağmen Basketbol Süper Liginde üç sezon mücadele ettik. Geride kalan sezonun son maçlarında aldığımız talihsiz saha sonuçları neticesinde Türkiye Basketbol 1. Ligine düştük. 1.ligde oynamaya devam edeceğiz. Bu taraftarlarımız ile başarılı olacağız. Düştüğümüz lige çıkmak için gayret edeceğiz. Giresun futbolun yanı sıra bir basketbol şehridir. Bu şehirde basketbol heyecanını önceki yıllarda nasıl alevlendirdiysek, yine alevlendirmeye devam edeceğiz. Bir alt lige düşmemiz bu şehrin umutlarını yitirmek değildir. Mücadelemiz devam edecektir. Bu şehirde bu basketbol sevgisi olduğu sürece, ne futboldan, ne de basketboldan vazgeçemeyiz. Diğer büyük kulüpler kadar bir bütçemiz olmasa bile bizim en büyük bütçemiz takımlarını hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftarımızdır. Bu şehrin çocuklarının umutları var. Bizler de yöneticiler olarak onların umutlarını kırmayacağız.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV