22 Mayıs 2018 Salı

ADAYLAR BELLİ OLDU

“Yaz kampı yapacağız”

Basketbol Süper Lig ekiplerinden Yeşilgiresun Belediyespor’un Onursal Başkanı Bülent Yavuz, Avrupa’nın en önemli yaz basketbol kamplarından birini gerçekleştireceklerini belirtti

15 Haziran 2017 Perşembe 09:05
Bu haber 485 kez okundu
“Yaz kampı yapacağız”
 Basketbol Süper Lig ekiplerinden Yeşilgiresun Belediyespor’un Onursal Başkanı Bülent Yavuz, Avrupa’nın en önemli yaz basketbol kamplarından birini gerçekleştireceklerini belirterek, bu kampa Yeşilgiresun Belediyespor harici Yavuz Kolej’in de çok önemli katkılarının olacağını belirti.
Yavuz, “Bu kampı geleneksel hale getirmek en büyük arzumuz. Bu sene alt yapı ile kişisel olarak ilgileneceğim. Artık yetenekli gençlerin basketbol oyuncusu olmak için İstanbul, Ankara gibi şehirlere gitme ihtiyacı kalmaması gerekir. Bu yapının ayrıca Giresun’da basketbola gönül vermiş genç hoca adayları için de büyük fırsat olacağını düşünüyorum. Şu anda Süper Lig’de marka değeri çok yüksek bir takımımız var. Artık alt yapı içinde profesyonel bir organizasyon çatısı kurarak yetenekli gençlerimizi gelecekleri için başka şehirlere gitmekten kurtarmalıyız. Giresun’da binlerce lisanslı genç oyuncumuz var. Artık bizim bu şehirdeki genç oyuncularımızı yetiştirip Yeşilgiresun Belediyespor’un içine sokmak gibi bir misyonumuz olmalı. Ve en sonunda üst yapıdaki takımımıza 5-6 Giresunlu genç oyuncuya yer verebilirsek, biz o zaman misyonumuzu tamamlamış olacağız” diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV