istanbul escort mp3 indir

20 Ekim 2018 Cumartesi

LİMANDAKİ İNŞAATI DURDURUN TALİMATI !

“SPOR KAMUOYUNUN DİKKATİNE”

Yeşilgiresun Belediyespor yönetim kurulundan bazı hakemler konusunda açıklama :

11 Mayıs 2018 Cuma 16:54
Bu haber 294 kez okundu
“SPOR KAMUOYUNUN DİKKATİNE”
 “Bugün adına Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi dediğimiz, ülke basketbolunun en tepe kategorisindeki 51. sezonu bu hafta sonu oynanacak maçlarla tamamlanacak.
Karadeniz kıyısında küçük bir kentin temsilcisi olarak, üçüncü yılımızı geride bırakacağız. Bu üç sezonda, kaynakları kıt, hareket alanı dar, imkânları kilitli bir “şehir” kulübü olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Bundan sonra da hep alnımızın teriyle, bilgimiz, görgümüz, gücümüz yettiğince kentteki her insan evladı gibi gördüğü Yeşilgiresun Belediyespor’un parkede olması için gayretimiz sürecektir.
Lakin bugün geldiğimiz noktada Avrupa’nın en iyi ligi olarak nitelendirdiğimiz ligimizde “olan-bitenle” ilgili iki kelam etmenin vaktinin geldiğini düşünüyoruz. 51. yaşını dolduran ligi yöneten, yön veren basketbol adamlarının da bu seslenişimize kulak vermesini umut ediyoruz.
Ortalama zekaya sahip herkesin görüp, fark ettiği, kavradığı bir takım olaylar zincirini sorgulamak, bu ligin en genç üyelerinden biri ve bu olaylar zincirinin olası mağduru olarak boynumuzun borcudur.
Sezonun 24. Haftası’nda oynanan Muratbey Uşak – Gaziantep Basketbol maçından sonra, konuk ekibin büyük miktarda para cezası almasına sebep olan açıklamalarının muhatabı bir hakem arkadaşımızın kümede kalma mücadelesinde hayati değere sahip olan Darüşşafaka – Gaziantep Basketbol maçına atanmasının, sadece bir tesadüfle açıklanabilmesi mümkün müdür?
Tartışmalı Uşak galibiyetinin 2 hafta sonrasında, yine Gaziantep takımının kazandığı bir maçtan sonra, mağlup Sakarya Büyükşehir Belediyespor takımının antrenörünün net eleştirilerine muhatap olan hakem arkadaşlarımızın, ikinci ve üçüncü hakem olarak aynı Darüşşafaka – Gaziantep Basketbol maçına verilmesi yine kötü bir tesadüf olabilir mi?
51 yaşını devirecek ligin marka değerinden sık sık dem vurulduğu şu günlerde, son haftalardaki Gaziantep Basketbol maçlarındaki gözlemci raporların da altı çizilen düşük hakem performanslarının Pazar günü de tekrarlanmamasının hiç önemi yok mudur?
Basketbolu yönetenlerin ilk meselesi, şaibelerin önüne geçilmesi değil midir?
Hadi her şey bir yana! Tüm maçların birbiriyle ilişkisi olduğu için aynı saatte olması gerektiği bir günde, play-off sıralaması açısından önemi olan Banvit – Pınar Karşıyaka müsabakasının da diğer karşılaşmalarla aynı saatte oynanması gerekmez mi?
Bu maçın farklı saatte oynatılması, telafisi güç spekülasyonlara yol açmaz mı?
Her biri çok kariyerli insanlar olan, sporcu geçmişleriyle gurur duyduğumuz kişilerin yönetimindeki Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan, bu ligin genç ve azimli bir üyesi olarak beklentimiz, bu olaylar zincirinin kötü bir tesadüf zinciri olduğunu kanıtlayacak kararları almak, son haftada da gereken denetimlerin en üst seviyede gerçekleştirilmesini sağlamaktır. Alın terinin, emeğin kul hakkının bu ligde yenmediğini kanıtlayacak hareket kabiliyetinin, Türkiye Basketbol Federasyonu yönetiminde olduğuna inanıyoruz.
Saygılarımızla.
YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR BASKETBOL KULÜBÜ”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV