istanbul escort mp3 indir

15 Ekim 2018 Pazartesi

MİLLETVEKİLİ KADİR AYDIN: “SPOR SALONU İÇİN GEREKLİ GİRİŞİMLERİ YAPACAĞIM”

2018 Mart ayında yıkılan ve 2018 yatırım programına da alınmayan Bulancak İlçe Spor Salonu için yeni Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanı bilgilendirilecek.

02 Ağustos 2018 Perşembe 09:20
Bu haber 775 kez okundu
MİLLETVEKİLİ KADİR AYDIN: “SPOR SALONU  İÇİN GEREKLİ GİRİŞİMLERİ YAPACAĞIM”
 2014 yılında önce tadilat için spor faaliyetlerine kapatılan ve 2018 yılında yıkımı yapılan Bulancak İlçe Spor Salonu’nun yenisi için defalarca yetkili makamlara talepte bulunulmasına rağmen ilçe spor salonu yatırım programına alınmamıştı.
24 Haziran’da yapılan genel seçimlerde AK parti Giresun milletvekili seçilen Av. Kadir Aydın, konuyu yakından takip ettiğini ifade ederek, “Bulacak ilçe spor salonu önceliklerimiz arasındadır” diyerek şunları söyledi: “Bulancak İlçe Spor Salonu ile ilgili olarak en kısa zamanda sayın bakanımız ile görüşmek üzere bir randevu alacağım. Meclis çalışmalarımız çok yoğun. İlçe spor salonumuz konusunda belediye başkanı olduğumda da gerekli girişimleri yapmıştık. Ancak maddi olarak bazı sıkıntılar olunca işler istediğimiz gibi gitmedi. Bulancaklı sporcular, kulüpler ve sporseverlerin en önemli ihtiyacı olan spor salonu için önceki bakan bilgi sahibi idi. Yeni bakanımız ile daha görüşmemiz olmadı. Ankara’ya döndüğümde randevu alıp görüşmeyi yapacağız. Spor salonu konusunda Bulancak’ın taleplerini kendisine ileteceğiz. Bir an önce Bulancak’ta ilçe spor salonunun yapılamasına bizde taraftarız. İlçemiz spor potansiyeli ile bölgede bilinen bir yerdir. Spor salonu için dediğimiz gibi girişimlerimizi yaparak müjdeli bir haber vereceğimize inanıyorum” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV