istanbul escort

19 Eylül 2018 Çarşamba

DEDE: “HEDEFİMİZ 3. LİG”

Görelespor kongresinde başkanlığa Ahmet Dede getirildi..

18 Haziran 2018 Pazartesi 08:54
Bu haber 1238 kez okundu
DEDE: “HEDEFİMİZ 3. LİG”
BEKİR ÖZTÜRK

Bölgesel Amatör Ligi'nde mücadele eden Görele-spor'un 18.olağan genel kurulu yapıldı.
Görele Belediyesi Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde gerçekleştirilen kongrede mevcut başkan Osman Usta'nın yerine tek listeyle seçilen Ahmet Dede, emeklerinden dolayı geçmiş yönetime teşekkür etti.
Görelespor'un bir sevda olduğunu, Görelespor'un her şeyin üstünde bir değer olduğunu Görelespor'un herkesin olduğunu söyleyen Dede, “Bu kulübün sağlam temellere inşaa edilerek ayakta durması lazım. Hep beraber Görelespor'a sahip çıkacağız. Birlik beraberlik içerisinde hareket edeceğiz. Bu zamana kadar Görelespor'a maddi destek verip taraftar olarak destek olmaya çalıştım, yalnız Görele'nin en büyük firmalarından bir tanesinin işletmeciliğini yapmakta olduğumdan kaynaklı geçmişte benim için taşın altına elini koymuyor diye düşünen arkadaşlarımız vardı. Haklılık payları yok değil, aslında biz maddi olarak dışardan desteğimizi vermeye çalıştık ama biz bu eleştirileri pozitif eleştiri olarak alıp taşın altına elimizi koyduk. Görelespor'umuz maalesef bulunduğu BAL Liginin maddi zorlukları yüzünden yönetime talip bulmakta talihsiz günler geçirip kayyuma gitmesi söz konusu oldu ve böyle bir durum bizleri çok üzdü. Görele'nin bir evladı olarak bunları kendimize yediremedik. Son günde son dakikalarda taşın altına elimizi koyduk ve bu büyük sorumluluğu üstlendik inşallah Muvaffak oluruz. Görelespor'lu olmak gurur kaynağıdır bu gururu şehirdeki herkes gibi ben de hissediyorum. Görelespor'umuzun içinde bulunduğu BAL Ligi'nin zorluğundan kaynaklı bir takım sıkıntıları var. BAL Ligi zor bir Lig daha doğrusu para harcama Ligi, yani federasyon geliri yok denecek kadar az, gideri ise çok fazla bu konuda Görelespor Görele Belediyesine çok yük oldu. Allah razı olsun Belediye Başkanımızdan gerçekten kolay bütçeler, kolay şeyler değil. Belediyeyi tek başına bırakarak başarı gelmesi çok zor, iyi bir yönetim kurulu oluşturarak belediyemizin de destekleriyle bu hizmet yarışına talip olduk. Biz yönetim kurulumuzu maddi gücü olan, futbolu bilen kişilerden yapmaya çalıştık. Ama yönetim kurulumuz haricinde arkamızda görünmek istemeyen maddi ve manevi desteklerini bizden esirgemeyen Görele sevdalısı işadamlarımızın desteği en büyük güç kaynağımızdır. Amacımız ilk senemizde 3. Lige çıkmaktır. Öyle bir iddiamız var ama her şey nasip meselesi. İnşallah ilk senemizde bize nasip olur. Bizim ikinci olarak hedefimizde kulübümüzün kurumsal olarak yönetilmesidir. Görelespor'u amatör bir ruhla sevip profesyonel bir şekilde yönetmek istiyoruz. Kulübümüzün süreklilik arz eden gelir kaynaklarına ihtiyacı var mali destek açısından kendi ayakları üstüne duran bir yapı oluşturmak en büyük hedefimizdir. Görelespor yöneticiliği bizlere baki kalan bir olay değildir, aksine bir bayrak yarışıdır. Devraldığımız bu bayrak yarışını elimizden gelen en üst seviyede kardeşlerimize devretmek doğduğum büyüdüğüm ve mensubu bulunduğum ilçeme ve kulübümüze olan boyun borcumdur. Bırakırken en üst seviyede bırakmak istiyoruz. İnşallah Görelesporumuzu layık olduğu yere taşırız” dedi.

Yeni yönetim Ahmet Dede, Yunus Fevzi Öner, Fuat Ergül, Mustafa Öner, Servet Arslan, Mesut Hızarcıoğlu, Hasan Öztürk, Murathan Coşkuner, Barış Koç, Semin Aydın, Hasan Ali Gülşen, Aşkın Enver Öztürk, Ersin Erener, Hakan Dede ve Emrullah Ekiz 'den oluştu.

AHMET DEDE KİMDİR?
1980 Görele doğumlu olan Ahmet Dede orta ve lise öğrenimini Görele'de tamamladı üniversiteyi Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Mimarlık Fakültesinde okudu. İş hayatına Görele Hazır Beton Dede İnşaat firmasında işletmeci Görele'de Ticari alanlarda birçok faaliyetlerde istihdam yaratarak hizmet etmeye çalıştı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV