istanbul escort

19 Eylül 2018 Çarşamba

“BULANCAKSPOR’A HER ZAMAN DESTEK VERİRİZ”

AK Parti Giresun Milletvekili Av. Kadir Aydın; yeni sezon öncesinde camianın yüreğine su serpecek ifadeler kullandı ..

05 Temmuz 2018 Perşembe 09:21
Bu haber 1140 kez okundu
“BULANCAKSPOR’A HER ZAMAN DESTEK VERİRİZ”
 MURAT BAYRAKTAR

AK Parti Giresun Milletvekili Av. Kadir Aydın, yeni sezon öncesinde Bulancaklıların yüreğine su serpecek ifadeler kullandı.
Eski Bulancak Belediye Başkanlarından olan şimdi ise milletvekilliği görevini yürüten Aydın, geçmiş dönemlerde olduğu gibi yine Bulancakspor’un yardımcısı olacağını söyledi.
12 – 19 Temmuz tarihlerinde genel kurul yapacak olan Kırmızı – Beyazlıların asla sahipsiz kalmayacağını ifade eden Aydın; “Genel kurulun sonucunu bekleyip, ona göre üzerimize düşeni yapacağız. Bulancak’ın olduğu yerde ben her zaman olurum. Bulancak’a geçmişte belediye başkanı olarak hizmet etim. Şimdi ise milletvekili olarak hizmet edeceğim. Önce bizi bu göreve layık görev devlet büyüklerimiz başta olmak üzere, halkımıza teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

“BELEDİYE DESTEĞİ ÖNEMLİ”
“Bulancakspor bizim yaşam biçimimizdir. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da üzerimize düşeni yapacağız. Büyük Bulancakspor camiasına yakışır şekilde hareket edeceğiz. Kimse Bulancak’tan ve Bulancakspor’dan büyük değildir. Önce bunun bilinmesi gerekir. Ama burada Bulancak Belediyesi ilk desteği vermelidir. Belediyenin ardından biz de üzerimize düşeni yaparız. Belediye desteği çok önemli. Daha yeni göreve geldik ama Bulancak’la ilgili konulara kayıtsız kalmayız. Kulübümüzü asla sahipsiz bırakmayız” ifadelerini kullandı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV