istanbul escort

19 Eylül 2018 Çarşamba

GÜNGÖR GÜVEN TAZELEDİ

Giresun Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (ASKF) Şubesinin Genel kurulu Cumartesi günü yapıldı. 119 oy'un 87'sini alan Mehmet Güngör 3 yıl süreyle yeniden başkanlığa seçildi. Diğer aday Ahmet Çakmak ise 29 oy aldı

08 Ekim 2012 Pazartesi 09:55
Bu haber 7813 kez okundu
GÜNGÖR GÜVEN TAZELEDİ
 Giresun Amatör Spor Kulüpleri Konfederas-yonu (ASKF) Giresun şubesinin Genel kurulu Cumartesi günü dernek lokalinde gerçekleştirildi.
Cumartesi günü yapılan ve saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan kongreye İl Genel Meclis Başkanı Osman Öden, Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Zeki Atlı, Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Y.Metin Kısa, Futbol il temsilcisi ve ASKF Genel Sekreteri Sinan Işık ile birlikte misafirler ve kulüp yöneticileri katıldılar.
Divan başkanlığını Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü Spor Şube müdürü Y.Metin Kısa'nın yaptığı kongrede başkanlık için mevcut başkan Mehmet Güngör ve Yeniyolspor'un yöneticilerinden Ahmet Çakmak'ın listeleri çekişti.
119 imzanın atıldığı ve 118 oyun geçerli sayıldığı kongrede Mevcut başkan Mehmet Güngör 87 üyenin oyunu alarak yeniden 3 yıllığına başkan olarak seçilirken, Ahmet Çakmak'ın listesi ise 29 oy aldı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV