istanbul escort mp3 indir

20 Ekim 2018 Cumartesi

LİMANDAKİ İNŞAATI DURDURUN TALİMATI !

YİNE BELEDİYEYE ÇATTI!

AK Parti İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu seçim yaklaştıkça Belediyeye eleştirisini artırdı. Şenlikoğlu, CHP’li Belediye’nin şehrin geleceğini ipotek altına aldığını ileri sürdü.

14 Mayıs 2018 Pazartesi 10:27
Bu haber 489 kez okundu
YİNE BELEDİYEYE ÇATTI!

Şenlikoğlu,116 milyon lira borcu olan Giresun Belediyesi’nin 24 milyon liralık temizlik harcamasının afaki olduğunu kaydetti.

KAYNAKLARI SORUMSUZCA KULLANIYOR

AK Parti İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, CHP’li Giresun belediyesinin kaynakları sorumsuzca kullandığını söyledi. Şenlikoğlu, “CHP’li Giresun Belediyesinin seçim sürecinde de maalesef şehrimizdeki yönetim krizi devam etmektedir.  Kaynakları Sorumsuzca kullanmakta, borç sarmalını her geçen gün büyütmektedir. Kısa vadede ödemesi gereken borçları ödemek için Belediyeye ait olan Tamirhaneyi satan CHP’li Giresun Belediyesi, yeniden Tamirhane yapmak için ise kredi bulmaya çalışmaktadır.” dedi.

116 MİLYON LİRALIK BORÇ

Şenlikoğlu, Belediye ile ilgili olarak, “Giresun’a 9 yılda yatırım yapmayan, fakat 116 Milyon TL borcu olan Giresun Belediyesinin, 24 Milyon TL yıllık temizlik harcamasının neden bu kadar afakî bir rakam olduğunu da kamuoyuna açıklaması gerekir. Zira bu temizliği hemen yanımızdaki ilçemiz olan Bulancak ilçesi, Merkezin yarı nüfusuna sahip olmasına rağmen yıllık 4 Milyona yapmaktadır.  İl Özel İdaresi ise Merkeze ait köylerimizde, aynı temizlik ve çöp toplama faaliyetini yıllık 1,5 Milyon gibi rakamlara yapmasına rağmen, CHP’li Giresun Belediyesinin 24 Milyon gibi bir rakamla temizlik hizmetlerini yaptırması düşündürücü olup kamuoyu ile de paylaşmalıdır” diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV