istanbul escort

19 Eylül 2018 Çarşamba

YATIRIMLARI ANLATTI

AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, Giresun Gazeteciler Derneği’nde düzenlediği basın toplantısında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

05 Ocak 2018 Cuma 09:43
Bu haber 650 kez okundu
YATIRIMLARI ANLATTI

AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, Giresun Gazeteciler Derneği’nde düzenlediği basın toplantısında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.  AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır yılmaz ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Öztürk, Giresun’un planlanan bütün yatırımlarının takipçisi olmaya devam ettiklerini ifade etti.
Milletvekili Öztürk, Güney Çevreyolu projesi, Araştırma Hastanesi, Adliye Sarayı, Çotanak Stadyumu gibi birçok konuda açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Öztürk, Giresun’un meclisteki temsilcilerinden birisi olarak yerel yatırımların da takipçisi olmayı sürdürdüklerini belirterek, “Bu takip ettiğimiz projelerin içerisinde başta Güney Çevreyolu bulunmaktadır. Güney Çevreyolu Piraziz ile Keşap ilçeleri arasında 48 kilometre uzunluğunda üç gidiş, üç geliş şerit, tünel ve viyadüklerle neredeyse üç havaalanı yatırım maliyetine eş değer bir ödenekle yapılacağından proje ihalesi biraz uzamıştır. Ancak proje ihalesi 2018 yılı içerisinde bitirilecek ve 2019 yılı içerisinde çalışmaların başlaması hedeflenmektedir.

Yine Araştırma Hastanesi yatırımı tüm hızıyla devam ediyor. Çotanak Stadyumu devam ediyor ve planlanan süre içerisinde bitirilmesi hedefleniyor” dedi.  

Öztürk, açıklamalarını şöyle sürdürdü” Bunlarla birlikte bağımsız bir adliye sarayı için uzun zamandır yer arayışımız devam etmekteydi ve Espiye’ye yapılmakta olan Bölge Cezaevi tamamlandığında buraya taşınacak olan mevcut cezaevi arazisinin yerine Adliye Sarayı yapılacaktır. Yine ilimizin çöp sorunu Çavuşlu Beldesi’ne yapılan Katı Atık Bertaraf Tesisiyle çözülmüştür. Ancak Aksu deresi ağızında bulunan çöp dağı hala burada durmaktadır. Bu çöp alanıyla ilgili yeşil alan, sosyal alan gibi birtakım projelerimiz bulunmaktadır. Ancak öncelikle bu çöp dağının buradan taşınması gerekmektedir” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV