istanbul escort

21 Eylül 2018 Cuma

“YAN GELİP YATANLARIN CHP’Yİ ELEŞTİRME HAKKI YOK”

CHP Bulancak İlçe Başkanı Necmi Sıbıç, seçim sonuçları üzerinden sosyal medya ve fısıltı dedikoduları ile kendilerini eleştirenler için, “Genel Başkanımızı ve Giresun Belediye Başkanımız Kerim Aksu’yu eleştirmeleri onların ne hakkınadır ne de haddinedir” dedi.

29 Haziran 2018 Cuma 11:14
Bu haber 644 kez okundu
“YAN GELİP YATANLARIN CHP’Yİ ELEŞTİRME HAKKI YOK”

CHP Bulancak İlçe Başkanı Necmi Sıbıç, “24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde gerek Bulancak’ta gerekse Giresun’da ve ilçelerinde Genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ve Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce’ye oy veren ve vermeyen tüm hemşerilerimize şahsım ve partim adına şükranlarımı sunarım” dedi.

Başkan Sıbıç, “50 günlük seçim maratonunda evlerinde, işyerlerinde, üzüldükleri ve sevildikleri günlerde, iftar ve sahur sofralarında her zaman bizleri güler yüzleriyle ağırlayan, seçim araçlarımızın ses ve müzikleriyle rahatsızlık verdiğimiz milletimizin haklarını helal etmelerini istiyorum. Bu süreçte maddi ve manevi desteğini esirgemeyen il ve ilçe başkanı gibi gecesini gündüzüne katarak, Cumhurbaşkanı adayımıza ve milletvekili adaylarımıza oy isteyen Giresun Belediye Başkanımız Kerim Aksu’ya, İl Başkanımız Fikri Bilge’ye ve yönetim kurulu üyelerine, tüm ilçe başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize, kadın ve gençlik kolları örgütlerimize, Cumhuriyet Halk Partisi’nin 50 gün boyunca sahada çalışan tüm ekibine sonsuz teşekkür ederim.

50 gün boyunca sahada gözükmeyip, hiçbir şekilde partimizin çalışmalarına sahip çıkmayıp ve partimiz aleyhine oy isteyenlerin seçim akşamı partimizin almış olduğu sonuçlardan dolayı sosyal medya üzerinden ve fısıltı dedikodularıyla genel başkanımızı ve Giresun Belediye Başkanımız Kerim Aksu’yu eleştirmeleri onların ne hakkınadır ne de haddinedir” dedi.

Sıbıç açıklamasını şöyle sürdürdü: “Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce’de, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu da, Giresun Belediye Başkanımız Kerim Aksu’da bu ülkenin demokratikleşmesi ve aydınlık geleceği için günde en az 18 saat çalışmışlardır. Genel Başkanımızın bu ülke için yaptığı Adalet Yürüyüşünden, Fındık Yürüyüşüne, Millet İttifakından İyi Parti’nin seçimlere katılmasına ve Türkiye’nin geleceği için kendisine iki kez rakip olmuş Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı Adayı göstermesi genel başkanımızın siyaset tarihine geçmiş önemli hamleleridir. Hiç kimsenin Kılıçdaroğlu ile İnce’nin arasına nifak tohumları ekmesine müsaade etmeyeceğiz. Bu bağlamda Aziz Milletimizin vermiş olduğu karara saygı duyacağız. Bu seçimi kaybettik. Hiçbir mazeretin arkasına sığınmaya gerek yok. Seçim sonuçsa istediğimiz sonucu alamadık, tabi ki karşımızda bir parti devleti, havuz medyası, yandaş sermaye ve devletin her imkanı vardı. Biz bu güçlere karşı alnımızın teriyle, emeğimizle kazandığımız imkanlarımızı seçim çalışmalarımızda harcadık. Hepsi helal paralarla yapıldı. Kutsal bir mücadele örneği verdik, inanıyoruz ki bu mücadelemiz devam ettiği sürece başarılı olacağız. Haklıyız ve vatandaşlara doğru şeyler söylüyor ve yapıyoruz. Bizim partimiz otel lobilerinde ve avukatlık bürolarında değil savaş meydanlarında kuruldu. Seçimlerden kötü sonuç aldık ama yılmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Başarılı değiliz fakat eksiklerimiz ve yanlışlarımızı tekrar değerlendirerek Millet İttifakının birlikteliği ile 8 ay sonra yapılacak yerel seçimlerde Giresun’da Kerim Aksu’yu 3. kez belediye başkanı, ardından başta Bulancak olmak üzere diğer ilçelerimizde de bütün belediyelerimizi CHP’li belediyeler yapacağız” diye konuştu.

Öte yandan Başkan Sıbıç, Giresun Milletvekili seçilen eski il başkanı Necati Tığlı’ya başarılar diledi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV