istanbul escort

23 Eylül 2018 Pazar

Vatan Partisi Milletvekili Adayı Ekmekçi seçim sonuçlarını değerlendirdi

Vatan Partisi Giresun 1. sıra Milletvekili Adayı Gürsel Ekmekçi seçim sonuçlarını değerlendirdi. Ekmekçi, “Görevinin bana verilmesiyle çıktığım yolda, elimden geldiğince, gücüm yettiğince yürüdüm.

28 Haziran 2018 Perşembe 09:46
Bu haber 561 kez okundu
Vatan Partisi Milletvekili Adayı Ekmekçi seçim sonuçlarını değerlendirdi

Türkiye genelinde partimizin aldığı oran ne ise, biz de Giresun Örgütü olarak aynısını aldık. Bu oran; %0,3 olarak görülmektedir. Tüm yurttaki Vatan Partisi teşkilatları arasında, ilimizin yakaladığı sıra 11.’liktir. Bunun yorumlarını sizlere bırakıyorum” dedi.

Ekmekçi seçimle ilgili değerlendirmesini şöyle sürdürdü: “Geride bıraktığımız seçim, Partimiz açısından çok büyük eşitsizlikler içermekteydi. Seçim arabası, afiş, billboard, radyo-tv desteği vb gibi çok önemli unsurların hiçbirine sahip değilken, siyasetin olmazsa olmazları “gençlik kolları”, “kadın kolları” gibi etkenlerden de yoksunduk.

Buna karşın, Bandırma Vapuru’nun içinde olmanın bilinciyle ter döktük. Aslolan buydu. Bandırma Vapuru’nda da bir avuç yurtsever yer almaktaydı. Sevgili Hemşehrilerim, Vatan Partisi bir “mevzii”dir. Tüzüğümüzde de yazdığı üzre biz, bir “vatan savaşımı” veren insanlarız. Günlük yoz siyasetin uzağındayız. Bu yolda yürümeye, bu teri dökmeye devam edeceğiz. Bugün, Türk kamuoyunda yer verilmeyip sizlerden kaçırılsa da, pek yazık ki sizlerin de zaten görmek istemediği gerçeği dünya basını gümbür gümbür yazmakta ve Vatan Partisi programının Türkiye’nin ‘’geleceği’’ olduğunu dile getirmektedir.

O günlerin çok da uzak olmadığı umudundayım.

Sözlerimi tamamlarken, şahsıma ve partime destek olan bütün büyüklerime, küçüklerime yürekten teşekkür ediyorum.  Kendi adıma, daha bir özgüvenle, hırsla, azimle ve daha da perçinlenmiş bir vatan sevdasıyla bu yoldaki yürüyüşüme devam edeceğime and içiyorum.

Partimiz bir dahaki seçimlere hazırlanmaktadır.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV