istanbul escort mp3 indir

23 Ekim 2018 Salı

Ticaret Borsası heyetinden CHP Milletvekili Tığlı’ya ziyaret

Giresun Ticaret Borsası Başkanı Yaşar İbaş beraberindeki heyetle CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı’yı TBMM’deki makamında ziyaret etti.

19 Temmuz 2018 Perşembe 10:19
Bu haber 509 kez okundu
Ticaret Borsası heyetinden CHP Milletvekili Tığlı’ya ziyaret
CHP Milletvekili Tığlı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Giresun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar İbaş, Meclis Başkanı Ertaç Öztürk, Genel Sekreter Eren Nizam ve Yönetim Kurulu Üyeleri Necattin Yılmaz, Halis Özkaya, Kadem Turan , Hasan Kahraman ve Öner Sarıgöl’e nazik ziyaretleri şahsımı oldukça mutlu etti. Giresun’umuzun önemli sivil toplum örgütü olan baorsa başkanımız ve yöneticilerine teşekkür ediyorum. Yaşam kaynağımız fındığımızı, yeni sezondaki fiyat beklentilerini, rekolte, devlet teşviklerini beraber değerlendirdik. Yapılacak çalışmalarda dayanışma içinde olacağımızın sözünü verdik. Giresun bizimle, biz Giresun'layız. Burası Giresun’un Ankara’daki çalışma ofisidir. Her zaman kapımız ve gönlümüz Giresun’a açık olacaktır” diye konuştu.
Giresun Ticaret Borsası Başkanı Yaşar ibaş ise, kentin en büyük katma değerini oluşturan fındık konusunda milletvekilleri nezdinde çalışmalar yürüteceklerini dile getirerek, Tığlı’ya başarılar dilediklerini ve heyetine gösterdiği ilgiden ötürü teşekkür ettiğini söyledi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV