24 Nisan 2018 Salı

BAYRAM COŞKUSU

SP’nin yeni il Başkanı mazbatasını aldı

Saadet Partisi İl Başkanlığı 6. Olağan İl Kongresinde İl Başkanlığına seçilen Abdülkadir Bektaş mazbatasını aldı.

29 Mayıs 2017 Pazartesi 12:20
Bu haber 563 kez okundu
SP’nin yeni il Başkanı mazbatasını aldı

Mazbata sonrası bir açıklama yapan Abdülkadir Bektaş, yeni genç ve dinamik bir kadroyla, Giresun’a ve tüm Türkiye’ye hizmet için yola çıktıklarını belirterek; “Bizler, bu davaya gönül vermiş teşkilatımızla, bir takım formatında Yeni Bir Türkiye, Yeni bir Dünya kurmak için elimizi taşın altına koyduk. Davamız belli, amacımız belli, yolumuz belli. Hiçbir kınayıcının kınamasına aldırış etmeden hak bildiğimiz yolda, Erbakan Hocamızın izinde, Genel başkanımızla beraber eğilmeden, bükülmeden, dimdik yürümeye devam edeceğiz. Zalimin karşısında, mazlumun yanında olmaya devam edeceğiz.

Öncelikle bilinmelidir ki, Endonezya’dan Fas’a bütün İslam coğrafyasındaki mazlumların gözü üzerimizdedir. Biz bunun farkındayız. Kuzey Kore’den Latin Amerika’ya küresel sömürü sisteminin hor gördüğü bütün halkların gözü üzerimizdedir. Biz bunun da farkındayız. Gemilerin yanaşması ve yük alıp boşaltması için 30 yılığına kiraya verilen Giresun’umuzun göz bebeği limanımızın limanlıktan çıkıp otopark olarak kullanıldığının da farkındayız. Mevcut düzenin adı sömürü düzenidir, bu düzenin adı köle düzenidir, bu düzen ırkçı emperyalizmin vahşi kapitalist düzenidir. İşte Milli Görüş’ün varlık nedeni bu açık küresel oyunu bozmaktır. İşte Saadet Partisi bu oyunu bozacak yegâne adrestir. Biz diyoruz ki böyle gelmiş, böyle gitmeyecek, bu düzen mutlaka değişecek” dedi.

Abdülkadir Bektaş  başkanlığındaki İl Yönetimi şu isimlerden oluştu; Ömer Öztürk (iş adamı), Musa Çakı (emekli imam, esnaf) Vedat Yılmaz (müteahhit), Turhan Can Karabiber (müteahhit), Mehmet Tekbaş (iş adamı), Kenan Karakaya (esnaf), Mustafa Fatsa (müteahhit), Ahmet Erhan (esnaf), Hüseyin Eksen (serbest), Galip Usta (emekli), Abdullah Gündoğdu (esnaf), Abdullah Öztürk (iş adamı), Salih Öztürk (esnaf), Hasan Aygün (iş adamı), Nuri Akdemir (serbest), Zeki Yayla (emekli müdür, emlakçı), Murat Şişman (emekli), Hüseyin Aydın (esnaf), Metin Kolukısa (emekli), Yusuf Eser (esnaf), Alaattin Gidal (emlakçı), Mehmet Gündoğdu (gıda mühendisi), Zafer Bektaş (esnaf), Mesut Çayan (esnaf), Tugay Erdem (esnaf), Erkan Korkmaz (esnaf), Mehmet Fatsa (eğitimci), Naim Ayar (esnaf), Mutu Aydın (emekli)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV