istanbul escort

23 Eylül 2018 Pazar

ŞENLİKOĞLU’NDAN BELEDİYEYE ELEŞTİRİ YAĞMURU!

Yerel seçimlere 1 yıl kala AK Parti Giresun’da gündemine Giresun Belediyesini ve Başkan Kerim Aksu’yu aldı. İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, seçime kadar her gün belediye başkanını eleştirmeye ve neleri söz verip nereleri yapamadığını kamuoyuna tek tek anlatacağız” dedi.

13 Mart 2018 Salı 09:09
Bu haber 619 kez okundu
ŞENLİKOĞLU’NDAN BELEDİYEYE ELEŞTİRİ YAĞMURU!

Şenlikoğlu, Giresun’un kaybedecek bir 9 yılı daha olmadığını belirterek, “Soruyoruz mevcut belediye başkanı vaad ettiği ve açıkladığı ulaşım master planınını ne yaptı?” dedi.

AK parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, yerel seçimlere 1 yıl kala CHP’ye Giresun belediyesi üzerinden eleştirmeye başladı. Parti il binasında Merkez İlçe Başkanı, İl Genel Meclisi Başkanı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları İl Başkanları ile partili yöneticilerin katıldığı basın toplantısı düzenleyen İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu adeta eleştiri yağmuruna tuttu.

Şenlikoğlu, Giresun belediye Başkanı kerim Aksu’nun 9 yıllık döneminde rutin işlerin dışında başka bir iş yapmadığını, hiçbir büyük projeyi gerçekleştiremediğini ve vatandaşa vaad ettiği şeyleri yapamadığını ileri sürdü.

“SEÇİME KADAR HER GÜN ELEŞTİRECEĞİZ”

AK Parti olarak yapılacak yerel seçimde Giresun'u CHP’nin elinden kurtaracaklarını ifade eden Aytekin Şenlikoğlu, “Giresun’un bir 9 10 yıl daha kaybetmeye tahammüle yoktur. Mevcut Belediye Başkanı ulaşım, trafik problemi var diye ortaya çıktı, kent içi trafik sorununu çözmek için master planı yapacağını söyledi, nerede bu master planı” dedi.

YAPILANLAR BUYSA GİRESUN'A YAZIK

İl başkanı Aytekin Şenlikoğlu, basın toplantısında Giresun belediyesinin Kerim Aksu imzalı dağıttığı ve hizmetlerin yer aldığı broşürü de göstererek, “Eğer koskoca Giresun’a 9 yılda yapılanlar buysa çok yazık, yapılan asfalt, dökülen beton, duvar yapımı hizmet olarak gösterilmiş, Giresun halkı buna layık değil” diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV