22 Temmuz 2018 Pazar

UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ

Şenlikoğlu kolları sıvıyor

AK Parti Giresun İl Başkanlığı görevine atanan Aytekin Şenlikoğlu, önce il yönetimini ardından da ilçe yönetimlerini ve partili Belediye Başkanları ile bir araya gelecek. Şenlikoğlu, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın şahsımıza olan güvenini boşa çıkartmayacağım”

05 Ekim 2017 Perşembe 09:36
Bu haber 752 kez okundu
Şenlikoğlu kolları sıvıyor

AK Parti Giresun İl Başkanlığı görevine atanan Avukat Aytekin Şenlikoğlu, çalışmalar için kolları sıvıyor. 2 gün önce başkanlık görevini bizzat Cumhurbaşkanı ve AK Parti genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan alan yeni il başkanı Şenlikoğlu ilk aşamada partinin il yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirerek neler yapılabileceklerini ve partisinin yol haritasını belirleyecek.  Şenlikoğlu, ardından da ilçe başkanları ve partili belediye başkanları ile bir araya gelecek.

“BİZE OLAN GÜVENİ BOŞA ÇIKARTMAYACAĞIZ”

AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, partinin kuruluşundan bu yana çeşitli kademelerde görev aldığını belirterek, “Bize olan güveni boşa çıkartmayacağız. Vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Şu anda üzerimizde bir durgunluk var bu durgunluğu bir an önce atmamız lazım” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV