istanbul escort mp3 indir

15 Ekim 2018 Pazartesi

İYİ PARTİ: “KİM YERLİ KİM MİLLİ ?”

İYİ Parti Giresun İl Başkanı Ünzile Yüksel'de Milli Yerli tartışmasına katıldı.

12 Şubat 2018 Pazartesi 08:44
Bu haber 562 kez okundu
İYİ PARTİ: “KİM YERLİ KİM MİLLİ ?”
Yüksel yaptığı açıklamada, “Şimdi yeni moda bir söylem var. İttifak adı altında yerli ve milli söylemini kullanıyorlar. Onlara oy verirsen yerli ve millisin, oy vermezsen değilsin. Bu toplumu şimdi de böyle bir ayrıştırmanın içine sokmaya çalışıyorlar. Kim yerli , kim milli? Neye göre yerli, neye göre milli? Devlet kurumlarının tabelalarından T.C yazısını silenler mi yerli ve milli? Papanın dizininin dibinde oturanlar mı yerli ve milli? Habur'da teröristlerin törenle karşılanmasına göz yumanlar, onlar için çadır mahkemesi kurup devletin hakim ve savcısını teröristin ayağına gönderenler mi yerli ve milli?
Barzaniyle el ele kol kola megri megri söyleyip halay çekenler mi yerli ve milli? Oslo görüşmeleriyle bu devletin onuruyla oynayanlar mı yerli ve milli? Bu devleti FETÖye teslim edenler mi yerli ve milli? Kim yerli kim milli bu millet iyi biliyor. Yerli ve millinin adresi belli” dedi.
İYİ Parti İl Başkanı Ünzile Yüksel açıklamasını şöyle sürdürdü:
“Bu ülkenin en ucra köşelerinde, sizlerin bin korumayla birlikte çekinerek gittiğiniz yerlerde bile tek başına meydanlarda, cadde ve sokaklarda dolaşıp, halkla kucakla-şarak elele yürüyen, vatandaşıyla tek vücut olmuş kendini bu millete adamış yiğit bir genel başkana sahip İYİ Parti tam da yerli, tam da milli.” Ülke siyasetinde bir zorunluluktan doğan İYİ Parti, Giresun'da Alucra hariç tüm ilçelerde kuruluşunu tamamlamıştır. Her gün onlarca vatandaşımız il ve ilçe teşkilatlarımıza gelip üye olmak için başvurmaktadırlar. Bu yoğun teveccühlerinden dolayı tüm hemşerilerimize şükranlarımızı sunuyorum. Bugün itibariyle tüm ilçe kongrelerimizi tamamlamış bulunuyoruz.
Kongreler sonucunda işbaşına gelen ilçe başkanı arkadaşlarımı ve yönetim kurulu üyelerimizi tebrik ediyor başarılar diliyorum. İl kongremizi de 04 MART 2018 Pazar günü Hüseyin Restaurant'ta ya-pacağımızı da tüm kamuoyuyla paylaşmak istiyorum.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV