istanbul escort mp3 indir

15 Ekim 2018 Pazartesi

GİRESUN'UN TÜM DEĞERLERİNİ SATIYORLAR !

CHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, AK Parti'nin İl Özel İdaresi'nin tüm mal varlığını satışa çıkardığını belirterek, “Şehrimiz kamuoyunu bu talana dur demeye davet ediyorum. Her geçen gün adeta geri adım atarak yol almaya çalışan şehrimize sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi

12 Şubat 2018 Pazartesi 08:48
Bu haber 852 kez okundu
 GİRESUN'UN TÜM DEĞERLERİNİ SATIYORLAR !
 

 


 CHP Giresun Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, İl Özel İdarenin Giresun'un tüm değerlerini satışa çıkardığını söyledi. 
Türker yaptığı açıklamada, “Şehrimiz Merkez, Bulancak, Şebinkarahisar, Alucra, Keşap, Güce, Dereli ve Yağlıdere ilçelerimizde, turistlik tesis alanı, hizmet binası, ev, tarla, garaj, fındık bahçesi, arsa, bina, ve bahçe cinsinden şehrimizin ve bu şehirde yaşayan her bir insanımızın hakkı olan değerlerimizi neye dayanarak satıyorsunuz? İl özel idaresini kapatıyor musunuz, hayata geçirmeyi planladığınız sistem değişikliği sonrası bu birikimlerin belediyeler yetkisine girmesini mi istemiyorsunuz, sağır sultanın duyduğu borçlarınızı kapatıp her gün kapınıza dayanan alacaklılarınızdan kurtulmaya mı çalışıyorsunuz, yoksa patron çıldırdı misali AKP hükümetinin rotasını takip ederek babalar gibi satarız mı diyorsunuz?” dedi. 
Türker, yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi:
“2017 yılının son günlerinde 15 milyonluk taşınmaz mal satışı ile yangından mal kaçıran il özel idaresi, bu ay sonu itibari ile şehrimizin dört bir yanında gerçekleştireceği 27 ayrı ve toplamda tahmini yaklaşık 45 milyonluk taşınmaz mal satışı ihalesi ile anlaşılan, zararına satışları ile kepenk kapatıyorlar. Yoksa sadece iki satıştan sonra elde edeceğiniz 60-65 milyon lira ile şehrimize mega projeler mi kazandıracaksınız?
 Ortak bir bütçe içerisinde ve bu mali döngü kapsamında elbette, yeni hizmetleri hayata geçire bilme adına alış ve satışlar gerçekleştirilebilir. Ancak bu satışlar sadece iki kalemde 60-65 milyonları buluyorsa hele de arkanızda devletimizin tüm imkanları varken, bunu iktidar statüsünde gerçekleştiriyorsanız, adımız gibi eminiz siz bu şehre ihanet ediyorsunuz. Ve bilinmelidir ki; millet nezdinde siyasi yaşamının sonuna gelen AKP iktidarı ve hükümeti ile birlikte geldiğiniz gibi gideceksiniz. Giresun' lu hemşerilerimize hesap veremeyeceğiniz gibi önce kendi çocuklarınız ve sonra bu milletin evlatları karşısında vicdan azabı çekeceksiniz. Tüm bu değerlendirmeler ışığında, şehrimiz kamuoyunu bu talana dur demeye davet ediyorum. Her geçen gün adeta geri adım atarak yol almaya çalışan şehrimize sahip çıkmaya davet ediyorum. Takdir milli ve mikro yerli değerleri tek tek satılan Giresun halkınındır.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV