istanbul escort mp3 indir

20 Ekim 2018 Cumartesi

LİMANDAKİ İNŞAATI DURDURUN TALİMATI !

GİRESUN’DA İNCE FIRTINASI!

OHAL'i 48 saat içerisinde kaldıracağını söyleyen Muharrem İnce, fındık fiyatı içinde “Size Türkiye Cumhuriyeti sözüdür fındık 15 lira olacaktır” dedi. İnce, “1 milyarlık krediyi medya satın almaya veriyorsunuz ben bu krediyi 100 bin fındıkçıya vereceğim”

13 Haziran 2018 Çarşamba 18:46
Bu haber 1330 kez okundu
GİRESUN’DA İNCE FIRTINASI!
 CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Atatürk Meydanında düzenlenen mitingde Giresunlulara seslendi. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği ve ellerinde Türk Bayrakları ile destek verdiği mitingde konuşan Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yüklendi. 
Coşkulu kalabalığa seslenen İnce, “Diyarbakır mitinginde kimsenin elinde Türk Bayrağı yoktur diyor. Allah'tan korkmaz, kuldan utanmaz nasıl bir yalancısın. İstihbarata sormuş, alana gelen herkes HDP'liymiş. MİT, Muharrem'i izleme teşkilatı mı? Mitingde AK Partili kardeşlerimiz de vardı. Demek ki sen herkesi fişledin Türkiye'de. Yani bu ülkenin istihbaratı benim mitingleri mi takip ediyor? Muharrem İnce'nin mitinglerini takip edeceğine bomba patlatanları takip et. Sen daha yanındaki 5 tane yaveri bile doğru düzgün seçememişsin, FETÖ'cü çıktı, sen istihbarattan bahsediyorsun. Ne istihbaratı. Darbeyi enişteden öğrenen adam istihbarattan bahsedemez”
FINDIK 15 LİRA OLACAK
İnce fındıkla ilgili olarak ise şöyle dedi: “Giresun'daki fındığı unutmayacağız. Fındığın yüzde 75'in sen üret, fiyatı Almanya'da İtalya'da belirlensin yok böyle bir şey! Bizim bu fındığı marka yapmamız lazım. Nasıl otomobilde, zentinyağında markamız yoksa, ne yazık ki fındıkta da markamız yok. Cumhurbaşkanı olduğumda fındık 15 lira olacak.”
OHAL 48 SAAT İÇİNDE KALKACAK
İnce'nin konuşmasından satır başları: Sınavlardan ücret alınmaya-cak, çocukları iyi yetiştireceğiz. Her yıl 10 bin öğrenciyi yurt dışına gön-dereceğiz. Size söz veriyorum gençler; Hiçbirinizi tarikat yurtlarına mah-kum etmeyeceğim. Cumhurbaşkanı seçildiğimde 48 saat içinde OHAL'i kaldıracağım. 1 milyar doları medya patronuna veriyor, o parayı 100 bin fındıkçıya 45'er bin lira olarak verebilirdik. Tarıma dayalı sanayi kuraca-ğız. Ezan namaza çağrıdır ama dar anlamıyla. Bir de geniş anlamı vardır: Bir iddianın, bayrak ve ezan bağımsızlığın sembolüdür. Bu topraklarda 5 vakit ezan okunuyorsa onu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e borçluyuz.
EKONOMİYİ ANLATTI 
“Kamuda ekonomi ile ilgili atayacağımız bürokratların siyasi görüşleriyle değil liyakatıyla ilgileneceğiz. Kamu İhale Kanunu'nu 180 defa değiştirip hırsızlık yapmayacağız. Muğla'da turizmciyi düşünürken
Giresun’da fındıkçıyı unutmayacağız. Suriyeliye 40 milyar doları nereden bulduysan ben de oradan bulacağım parayı. Saray yaptırdın 2 milyar dolara, saray. O parayı nereden bulduysan ben de oradan bulacağım. Çocuklarınızı kep giydireceğim kep! Ben kep diyorum, o kek diyor. Bu milletin bedava keke ihtiyacı yok, milletin işe, aşa ihtiyacı var.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV