istanbul escort mp3 indir

17 Ekim 2018 Çarşamba

CHP’nin Karadeniz Bölge Toplantısı yapıldı

CHP’nin yerel seçimler öncesindeki Karadeniz Bölge toplantısı Giresun’da yapıldı.

05 Ekim 2018 Cuma 10:14
Bu haber 283 kez okundu
CHP’nin Karadeniz Bölge Toplantısı yapıldı
Toplantıya CHP Genel başkan Yardımcıları Oğuz Kaan Salıcıve Seyit Torun ile Karadeniz bölgesindeki illerin milletvekilleri ve belediye başkanları katıldılar. Toplantıda konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Batman'daki terör saldırısına ilişkin, "Terör nereden gelirse gelsin CHP'nin teröre bakışı çok nettir, açıktır. Bu terör belasından Türkiye'yi kurtarmak için gereken her türlü çalışmanın içerisinde CHP olur" dedi.
Mahalli idareler seçimlerine 6 aylık zaman kaldığını, yerelden başlayarak Türkiye'de iktidarın değişeceğini iddia eden Salıcı, "Bu iktidarı değiştirecek güç burada. Bize düşen ağır bir sorumluluk var. Biz bu ülkeyi solla tanıştırdık, sosyal demokrasi ile tanıştırdık. Şimdi tek adam diktatörlüğünü yıkacağız, biz bu ülkeyi huzurla tanıştıracağız” dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ise yaptığı konuşmada, yerel seçimlere 6 aylık zaman kaldığını, bu süreci en iyi şekilde değerlendirerek başarılı olmayı hedeflediklerini bildirdi. Torun, "Artık AKP belediyeciliği bitmiştir. Bu ülkenin kurucu partisi isek kurtarıcı partisi de olmak durumundayız" diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV