istanbul escort mp3 indir

15 Ekim 2018 Pazartesi

CHP’li Salbacak, "Giresun Belediyesi’ni Kazanacağız"

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Örgütlerden ve Yerel Yönetimlerden sorumlu Başkan Yardımcısı ve eski İGM üyesi Türker Salbacak, “Giresun’un Bütünşehir olması durumunda partilerinin yeniden Giresun Belediyesini kazanacaklarını” ifade etti.

18 Ocak 2018 Perşembe 16:16
Bu haber 1518 kez okundu
CHP’li Salbacak,

Salbacak yapmış olduğu açıklamada “Bu yıl içerisinde çıkarılması planlanan uyum yasaları ile Giresun Bütünşehir statüsüne alınacak. Böylelikle ilk olarak Belde Belediyeleri kapatılarak beldelerimiz daha yaşanmaz hale getirilecektir” dedi.

Daha önce kapanan İnişdibi ve Çaldağ Belediyelerinin şu anda hizmet almakta ciddi sıkıntılar çektiğini, yarın oluşacak tablonun yine aynı olacağını, Giresun İl Özel İdaresinin bu Beldelere hizmet götürme anlamında ciddi anlamda zayıf kaldığını vurgulayan Türker. “2019 yılında yapılacak yerel seçimlerde Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun görevinin başında kalacağını, yıllardır hizmet almakta sıkıntı çeken bu bölgelere en iyi hizmeti götüreceğini” ifade etti.

ZATEN BÜYÜKŞEHİR GİBİ ÇALIŞIYOR

Giresun Belediyesi’nin yaklaşık 8 senedir Büyükşehir Belediyesi gibi çalıştığını, Giresun merkez köylerde yaşayan vatandaşların Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun hizmetlerinden 8 senedir yararlandığını ifade eden Salbacak sözlerine şöyle devam etti;

2 dönemdir Giresun Belediyemiz sanki Büyükşehir Belediyesi gibi tüm merkez köylerin acil ihtiyaçlarına sessiz kalmamıştır. Özellikle yazın yaşanan kuraklıklarda susuz kalan vatandaşlarımıza Belediye araçlarımız sürekli su sevkiyatı yapmıştır. Köylerimizde soğuk asfalttan kumuna, çakılına, altyapı ve kanalizasyon desteğinde kriger borusundan çimentosuna, demirine, ekonomik olarak zor durumda ailelerimizden, engelli vatandaşlarımıza, eğitim ve öğretim hayatına devam eden öğrenci kardeşlerimize ve vatani görevini yapan asker yavrularımızdan şehir şebeke su hattına kadar birçok konuda yanı başlarında olmuştur.

Burada bizlere, Belediye Başkanımız Kerim Aksu’ya ve partililerimize büyük görev düşmektedir. Daha fazla çalışarak tüm köylerimizde yaşayan vatandaşlarımıza tek tek ulaşacağız. Partimiz 2019’da yeniden Giresun Belediyesini kazanacaktır. Giresun merkez olduğu gibi Merkez köylerimizde hak ettiği hizmeti alacaktır.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV