istanbul escort

19 Eylül 2018 Çarşamba

CHP’den MHP İl Başkanı Öz’e tepki

CHP Giresun İl Başkanı Necati Tığlı, MHP İl Başkanı Müjdat Öz’ün Piraziz Belediye Başkanına karşı takındığı tavra ve yaptığı eyleme tepki gösterdi.

09 Mart 2018 Cuma 08:49
Bu haber 337 kez okundu
CHP’den MHP İl Başkanı Öz’e tepki

Tığlı, “Siyaset ciddi bir iştir. Randevu almaya gelip Piraziz Belediye Başkanımızın il dışında olduğunun bildirilmesine rağmen bu başkan yok diye kapı önünde fotoğraf çektirip sosyal medyada paylaşmak, ancak başka bir siyasi partiye yanaşarak siyaset yapanların çalışma yöntemidir.

Sosyal belediyeciliğin ve demokrasinin en güzel yaşandığı Giresun İlimiz ve Piraziz İlçemiz güzel çalışmalarıyla her zaman örnek olmuştur. Tek adamlığa, diktatörlüğe, sapkınlığa, ekonomik krize, ülkeyi yönetememelerine rağmen, AKP yanında yer alan MHP bugün de dün olduğu gibi ittifakıyla AKP’nin gölgesinde siyasetini yapmaya çalışmaktadır. Biz vatanseverler, Ülkesini sevenler olarak dimdik durarak bu siyasilere hiçbir zaman ödün vermeyeceğiz. Sonuç olarak MHP İl Başkanının bu yaptığı sosyal medya kabadayılıklarına asla prim, ödün vermeyeceğiz. İl Örgütü olarak Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu’nun her zaman yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV