istanbul escort mp3 indir

17 Ekim 2018 Çarşamba

GÜMÜŞHANESPOR - GİRESUNSPOR

CHP’DE YÜZLER GÜLÜYOR

Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili adayları çalışmalarını gündüz ve gece aralıksız sürdürüyor.

11 Haziran 2018 Pazartesi 10:03
Bu haber 441 kez okundu
CHP’DE YÜZLER GÜLÜYOR

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’da ilçe ve merkezde devam eden seçim ziyaretlerinde partisini yalnız bırakmıyor.  Hafta sonu Büyük Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret eden İl Başkanı Fikri Bilge, Belediye Başkanı Kerim Aksu, milletvekili adayları Necati Tığlı, Suat Öndaş, Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker ve partililer halkın her şeyin farkında olduğunu ifade ettiler.

İl Başkanı Fikri Bilge, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin halkın gönlünde taht kurduğunu, AKP iktidarının ülke sorunlarının çözümü noktasında güven vermediğini ifade etti. Bilge yaptığı değerlendirmede; “Gittiğimiz her yerde, vatandaşlarımızın çok büyük bölümünün iktidardan umudunu kestiğini görüyoruz.

İflas eden AKP politikalarının halkta karşılı yok. Cumhuriyet’in kurucusu, ülkemizin sigortası CHP kadroları halkımızın güvenini sağlamıştır. Bu zorlu süreçte halkın desteği ile AKP’nin yaptığı tahribat ortadan kaldırılacak, bu ülkede yaşayan her bireyin güvenli, mutlu, umutlu, sağlıklı yaşaması sağlanacaktır. Görüyoruz ki halkımız artık tamam diyor. Bu destek, bu güven bizlere büyük bir sorumluluk yüklüyor. Seçimleri kazandığımız andan itibaren yükümüz daha fazla artacaktır. Türkiye’nin CHP kadrolarına ihtiyacı vardır” şeklinde görüşlerini paylaştı.

İl Başkanı Bilge, “Hepimizin Cumhurbaşkanı”, halkımızın umudu Sayın Muharrem İnce’nin 13 Haziran Çarşamba günü saat 16:00 da Giresun Atatürk Meydanı’nda olacağını Giresun’un kararlılığını buradan Türkiye’ye göstereceğini sözlerine ekledi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV