istanbul escort

19 Eylül 2018 Çarşamba

CHP İl Yönetimi mazbatasını aldı

CHP’nin yapılan son kongresinde il başkanlığına yeniden seçilen Necati tığlı ile yönetim kurulu üyeleri merkez ilçe seçim kurulundan mazbatalarını alarak resmen göreve başladılar.

08 Ocak 2018 Pazartesi 08:39
Bu haber 476 kez okundu
CHP İl Yönetimi mazbatasını aldı

Mazbatasını aldıktan sonra bir açıklama yapan CHP İl Başkanı Necati Tığlı” Kongrede yaptığım konuşmamda da belirttiğim gibi; güveninize layık olmak için ekip ruhuyla, inançla, gayretle çalışacağız, iktidar yolundaki partimize Giresun'dan önemli katkıyı sunacağız.  Önümüzdeki süreç oldukça önemli. Partimizin ötesinde, ülkemizin kaderini belirleyecek seçimler yapılacak. Bu seçimlerden alnımızın akıyla çıkacağımıza inancım tamdır” dedi.

Yerelde; Giresun merkez belediyesini üçüncü kez kazanacağız, ilçe belediyelerinde de sayımızı artıracağız. Genelde ise; CHP iktidar olacak. Ülkemizin haline baktığımızda bütün işaretler bunu destekliyor. Çünkü artık halkımız temiz siyaset, adalet, insanca yaşam istiyor. Halkımız yalandan dolandan, ezilmekten, baskıdan bıktı usandı. Halkımız yarınından umutsuz olmaktan bunalıma girdi. Türkiye'yi normalleştirecek, halkımızın ihtiyaçlarına cevap verecek, adaleti, eşitliği, bağımsız yargıyı tesis edecek, içte ve dışta güveni sağlayacak, kısacası insanımızın yüzünü güldürecek tek parti Cumhuriyet Halk Partisi'dir.

“İNANÇLIYIZ, KARARLIYIZ, BAŞARACAĞIZ”

Bu defa daha büyük bir heves ve heyecanla işe koyulduk. İlk olarak İl Genel Meclisi üyelerimizle toplandık. İlimizin sorunlarına ilişkin kapsamlı bir bilgi alışverişi yaptık. Partimizin her kademesindeki insanlarımızla, STK'larla, yerel yönetimlerle, muhtarlarımızla, basınımızla sürekli istişare içinde olacağız. En önemlisi de her zaman olduğu gibi bundan sonra da halkımızla iç içe, yan yana olacağız.

Toplumun her kesimi ile sağlıklı iletişimlerimiz sürecek ve birlikte güzel günlere kavuşacağız.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV