istanbul escort mp3 indir

15 Ekim 2018 Pazartesi

CHP İl Teşkilatı kurultaya hazırlanıyor

Tüm il ve ilçelerde kongrelerini tamamlayarak kadrolarını yenileyen Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP) büyük kurultay için geri sayım başladı.

02 Şubat 2018 Cuma 08:45
Bu haber 311 kez okundu
CHP İl Teşkilatı kurultaya hazırlanıyor

3-4 Şubat 2018 tarihinde Ankara'da yapılacak CHP kurultayının ana teması "Adalet ve Cesaret" olarak belirlenirken, genel başkanlık için 4 adayın yarışacağı da kesinleşti. Kurultaya ilişkin bilgi veren CHP Giresun İl Başkanı Necati Tığlı, kurultayın bir demokrasi şöleni seklinde, coşkuyla tamamlanacağını dile getirerek, genel başkanın yanı sıra 60 kişilik Parti Meclisi üyesi seçileceğini vurguladı.

Başkan Tığlı, mevcut Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun yeniden aday olacağını, Kılıçdaroğlu'ndan başka; Yalova Milletvekili Muharrem İnce'nin, İstanbul eski Baro Başkanı Ümit Kocasakal'ın ve Yargıçlar Sendikası eski Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu'nun da adaylıkta yarışacağını ifade etti.

Tığlı, geçtiğimiz hafta yapılan son PM toplantısında kurultayda "çarşaf liste" fikrinin ağır bastığını, ancak genel başkan adaylığı ve liste şekli konusunda seçime kadar yenilikler olabileceğinin de muhtemel olduğuna dikkat çekti.

CHP Giresun İl Başkanı Necati Tığlı, 36.Olağan kurultayın öncelikle demokrasi ve adalet için çok önemli olduğunu belirterek, "Ülkemize, halkımıza, partimize şimdiden hayırlı olsun, kurultayla yenilenen kadrolarımızla birlikte secim çalışmalarımıza hız vereceğiz, seçimleri kazanacağız ve halkımızı insanca yaşama kavuşturacağız" dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV