22 Mayıs 2018 Salı

ADAYLAR BELLİ OLDU

CHP İl Başkanı Tığlı’da “Adalet” yürüyüşünde

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün Ankara’dan başlattığı ve İstanbul’da sonlandıracağını belirttiği “Adalet” yürüyüşüne CHP Giresun İl Başkanı Necati Tığlı’da destek veriyor.

16 Haziran 2017 Cuma 17:00
Bu haber 528 kez okundu
CHP İl Başkanı Tığlı’da “Adalet” yürüyüşünde

Tığlı, “CHP lideri Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun öncülüğünde Ankara Güvenpark’tan başlayan “Adalet” yürüyüşümüzün ikinci günündeyiz. Biz adaletin olmadığı bir ülkede yaşamak istemiyoruz. Herkes için adalet istiyoruz ve Türkiye’ye adalet gelinceye kadar yürüyeceğiz.

Umarız artık vicdanları sağır olanlar bu yürüyüşümüzün anlamını kavrarlar ve antidemokratik uygulamalarından vazgeçerler. Umarız haksız yere, hukuksuz yere artık insanların yaşamlarıyla oynamazlar. Herkese adil ve eşit davranırlar.  Bizler her özgür, her uygar ülke gibi kendi ülkemizde barış içinde yaşamak istiyoruz. Bıçak kemiğe dayandı artık. Yeter diyoruz. Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu’nun da söylediği gibi; eğer bir bedel ödemek gerekiyorsa o bedeli önce bizler ödeyeceğiz.  Bu ülkenin geleceği için hep beraber mücadele etmek zorundayız. Bu yürüyüşün bir siyasi partiyle ilgisi yok. Adaletten yana olan herkesin yürüyüşü. Adaletin olmadığı bir ülkede huzur olmaz. Adalet soylu bir kavram ve bizler bu soylu kavramın gereğini yapıyoruz.  Ankara’dan başlayan kutlu yürüyüşümüz, İstanbul’da son bulacak. İlgi sevgi ve artan kalabalıkla yolumuza devam ediyoruz. Vekillerimizle, parti örgütlerimizle, demokratik kitle örgütü temsilcilerimizle, duyarlı vatandaşlarımızla birlikte yürüyoruz. Bütün dünya duysun ki; Biz Türkiye'de kendi topraklarımızda bir dikta yönetimiyle karşı karşıyayız. Biz dikta istemiyoruz. Herkes için adalet istiyoruz. İnanıyoruz ki; bu anlamlı yürüyüşümüz ülkemiz demokrasisine, barışına, kardeşliğine ve kuşkusuz adaletine büyük katkı sağlayacaktır” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV