21 Haziran 2018 Perşembe

BU HAVAALANI KİMİN?

CHP İL BAŞKANI TIĞLI, KILIÇDAROĞLU İLE KOLKOLA YÜRÜYOR

Adalet Yürüyüşü’nün 23’ncü gününde yürüyüş sonrası Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir süre görüşen CHP Giresun İl Başkanı Necati Tığlı “Sayın Genel Başkanımla yürüyüşe dair görüş alışverişinde bulunduk.

07 Temmuz 2017 Cuma 16:12
Bu haber 406 kez okundu
CHP İL BAŞKANI TIĞLI, KILIÇDAROĞLU İLE KOLKOLA YÜRÜYOR

Cesur adımlarla ilerliyoruz. Biz bu yola mazlumların sesi olmak, zulmün karşısında durmak için çıktık. Adalet bir kişi için değil, herkes için olana kadar durmayacağız” dedi.

YÜRÜYÜŞÜMÜZ EN ONURLU EYLEMLERDEN BİRİDİR

Ankara’dan başlayan ve 9 Temmuz’da İstanbul’da yapılacak mitingle son bulacak olan yürüyüşe üçüncü kez katılan Başkan Tığlı, “Sayın Genel Başkanımızın yanında yerimizi aldık. İnanıyoruz ki Türkiye’ye adaleti hep birlikte getireceğiz. Ve bu yürüyüş Türkiye’de yapılmış en onurlu eylemlerden biri olarak tarihe geçecek” ifadelerini kullandı.

ADALETİ DAİM KILIP, DEMOKRASİYİ TESİS EDECEĞİZ

CHP lideri Kılıçdaroğlu ile yan yana, omuz omuza, kol kola yürüyüşünü sürdüren CHP İl Başkanı Necati Tığlı, bütün mücadelelerinin Türkiye’de adaleti daim kılarak, gerçek demokrasiyi tesis etmek olduğunun altını çizdi. Adalet istemek bize sağlanan bir lütuf değil, her vatandaşın doğuştan sahip olduğu anayasal haktır. Hakkımızı istiyoruz.

TIĞLI’DAN TARİHİ MİTİNGE ÇAĞRI

Başkan Tığlı “Bu yürüyüş CHP’nin yürüyüşü değil, günden güne Türkiye’yi esir alan bu adaletsiz düzene dur demek isteyen herkesin yürüyüşüdür. Adaleti zayıflamış bir ülke asla güçlü olamaz” diyerek de adalet isteyen herkesi 9 Temmuz Pazar günü İstanbul Maltepe’de yapılacak tarihi mitinge davet etti. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV