istanbul escort mp3 indir

15 Ekim 2018 Pazartesi

CHP İl Başkanı Kurultay’da Divan Başkan yardımcılığı yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) 36. Kurultayı 3-4 Şubat tarihinde Ankara'da yoğun katılım ve büyük coşku ile gerçekleşti.

06 Şubat 2018 Salı 09:03
Bu haber 432 kez okundu
CHP İl Başkanı Kurultay’da Divan Başkan yardımcılığı yaptı

Kurultayın Divan Başkanlığını Eskişehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen yaparken, Başkan Yardımcılığını da CHP'nin en genç il başkanlarından Giresun il Başkanı Necati Tığlı yaptı.

İkinci kez il başkanlığı görevine seçilen ve göreve başladığı günden bu yana il içinde ve il dışında yapılan eylem ve etkinliklerde adından başarıyla söz ettiren Tığlı'nın Kurultayda önemli göreve getirilmesi başta partisinde olmak üzere Giresun'da sevinç yarattı.

"Adalet ve Cesaret" temalı kurultayda genel başkanlığa aday olan Kemal Kılıçdaroğlu 790, Muharrem İnce de 477 oy aldı. Kılıçdaroğlu 4. kez CHP'nin genel başkanı oldu. 60 kişiden oluşan Parti Meclisi de secimle belirlendi.  Kurultayı değerlendiren CHP Giresun İl Başkanı Necati Tığlı şunları dile getirdi: "Kaybeden yok. Kazanan CHP'dir. Bu bir demokratik yarıştı. Demokrasi şöleni yaptık.  Ayrımız gayrımız yok, hep birlikteyiz. Şimdi hedefimiz gelecek yıl yapılacak yerel ve genel seçimlerde başarıya ulaşmaktır. Türkiye'nin CHP iktidarına hiç olmadığı kadar ihtiyacı var. Şimdi kolları sıvayıp işe koyulma vaktidir"

Tığlı, kurultayda kendisine duyulan güvene ve buna bağlı olarak verilen göreve çok teşekkür etti. Basta Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere görev alan herkesi kutlayarak başarılar diledi. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV