istanbul escort

19 Eylül 2018 Çarşamba

BODUR, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

BODUR, AK PARTi’DEN ESPİYE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

14 Eylül 2018 Cuma 09:35
Bu haber 1053 kez okundu
BODUR, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
30 Mart 2019 yerel seçimlerine aylar kala Espiye’de heyecan da giderek artmaya başladı.
Espiye’nin tanınmış esnaflarından, Bodur Petrol’ün sahibi işadamı Salim Bodur AK Parti’den Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.
Espiye’nin önde gelen isimlerinden olan Bodur, Halka hizmetin hakka hizmet olduğu inancıyla yola çıkarak, aday adaylığını açıkladığını belirtti.
30 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Espiye ilçesinde belediye başkanlıkları için aday adayları kendini göstermeye başladı.
Aday adayı Bodur, “Bir Espiyeli esnaf olarak ilçemizin sorunlarına yakından vakıfım. Hizmet imkanı ve fırsatı verildiği takdirde Espiye’ye köylerimizle birlikte en iyi şekilde hizmet vermeyi istiyoruz. Ekibimiz ile beraber bu hizmete hazırız ve talibiz. Espiyeli vatandaşlarımızın teveccühü de bize bu cesareti vermiştir. İnşallah hayırlısı olur” diye konuştu.
Bodur, Belediye insan hayatını kolaylaştıran, ona hizmet eden bir kuruluştur. Belediyecilik bir idealdir. Belediyecilik bir gurur vesilesidir. Hizmet yapmanın en güzel yoludur. Benim şu gönlüm de, Espiye’ye hizmet aşkı var. Bir hizmet yarışına giriyoruz. Bende bu yarışa talibim. İnanıyorum ki; gerek partimiz, gerek Espiye halkı bu değerli arkadaşlarımdan, değerli hemşerilerimden birini partimizden aday yapacaktır. Ben inanıyorum ki; Espiye yine AK Partinin yanında yer alacaktır” şeklinde konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV