istanbul escort mp3 indir

15 Ekim 2018 Pazartesi

BELEDİYE YOLU MU SATIYOR!

AK Partili Giresun Belediye Meclis Üyesi İbrahim Usta, Giresun Belediyesi’nin Gedikkaya Mahallesi Alman çeşmesi mevkiinde bulunan tamirhane arsasına Kaya Ekmekçi Sokak ile Nihatbey Caddesini birbirine bağlayan ve halkın yoğun olarak kullandığı yolu da katarak satışa çıkardığını iddia etti. Usta konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “CHP’li belediye, günü kurtarmak için belediyenin elinde ne var ne yok satma gayreti içine düşmüştür.

09 Şubat 2018 Cuma 17:01
Bu haber 1194 kez okundu
BELEDİYE YOLU MU SATIYOR!

07.02.2018 tarihli belediye meclisi toplantısında satma girişiminde bulunduğu, Belediyenin Gedikkaya Mahallesi Alman Çeşmesi mevkiinde bulunan, tamir hanenin arsasına 2015 yılında revizyon imar planı değişikliğinde yol olmaktan çıkardığı, Kaya Ekmekçi Sokak ile Nihatbey Caddesini birbirine bağlayan ve halkın yoğun kullanımında olan halin faaliyetinde önem arz eden yolu da katması bizleri hayrete düşürmüştür.

2014 yılından 2018 yılının sonuna kadar Giresun halkına hizmet etmek adına 650 milyon bütçeyi kullanmış olacak olan CHP’li belediye davul tozu minare gölgesi projelerle kaynaklarını bitirmiş, elindeki arsaları yatırıma dönüştürmek adına satmaya kalktığını iddia ederken sattığı tamirhanenin yerine yenisini yapmak için iller bankasından 5 milyon üzerinde bir borçlanma yetki sinide meclisten almaktan geri durmamaktadır. Son 40 yılın 25 yılında son 20 yılın 15 yılında Giresun’da belediyecilik yapan CHP’nin belediyecilik anlayışını artık Giresun halkı sorgulamaya başlamış kullanılan onca kaynağın karşısında şehrin hiçbir sorununun çözülmemiş olması belediyecilik adına kaygı vermeye başlamıştır başlanmıştır” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV