25 Nisan 2018 Çarşamba

SİYASET ARENASI ŞENLENİYOR

Bektaşoğlu’dan “Adalet mitingi” çağrısı

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, Giresunluları partisinin adalet yürüyüşünü sonlandıracağı Maltepe mitingine katılmaya çağırdı.

07 Temmuz 2017 Cuma 09:31
Bu haber 505 kez okundu
Bektaşoğlu’dan “Adalet mitingi” çağrısı

Bektaşoğlu konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “15 Haziran Perşembe günü Ankara Güvenpark’tan Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde başlattığımız Adalet Yürüyüşümüze, on binlerin katıldığı kortejle, Adalet Mitingi ile sonlandıracağımız Maltepe’ye doğru devam ediyoruz.

İNŞALLAH İSTANBUL’DA ADALET İSTEYEN 1 MİLYON KİŞİ OLACAĞIZ.

Ülkemizde yeni bir sürecin başlangıcı olarak kabul edilen yürüyüşümüz, iktidarın her türlü tehdit, baskı ve şantajlarına, saldırı ve provokasyonlara rağmen, toplumun değişik kesimleri, STK’lar, halkımızın büyük bölümü tarafından haklı görülmüş ve sahiplenilmiş, bu nedenle bütün dünyada ses getirmiştir. Bu yürüyüş, ülkemizi karanlık mecralara sürüklemek isteyenlere, dikta heveslilerine tepki ve ciddi bir uyarıdır. Bundan sonra da ortadan kaldırılan adalet düzeninin yeniden kurulması ve yok edilen demokratik hak ve özgürlüklerin geri gelmesi için mücadele edeceğiz.

Durmayacağız, yılmayacağız, susmayacağız; Cumhuriyet ve demokrasinin bedeller ödeyerek elde ettiğimiz kazanımlarını koruyacağız. Tarihin her döneminde olayların akışına yön veren, Çanakkale’de düşmanın geri püskürtülmesinde, kurtuluş savaşımızın kazanılmasında, Cumhuriyetin kurulması ve korunmasında etkin görevler üstlenmiş ataların evlatları olan bütün Giresunlu hemşerilerimi ve özellikle İstanbul’da yaşayan kardeşlerimizi, onları temsil eden STK’larımızı bu kutsal yürüyüşümüzün ilk varış noktası Maltepe’ye bekliyorum.  

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV