istanbul escort mp3 indir

20 Ekim 2018 Cumartesi

LİMANDAKİ İNŞAATI DURDURUN TALİMATI !

Bektaşoğlu meclis karnesini yayınladı

CHP Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, 2105 yılından bu yana TBMM’de 188 konuşma,186 soru önergesi, 18 araştırma önergesi,10 da kanun teklifine imza attı.

11 Mayıs 2018 Cuma 10:01
Bu haber 287 kez okundu
Bektaşoğlu meclis karnesini yayınladı

CHP Giresun Milletvekili Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu üyesi Bülent Bektaşoğlu, göreve başladığı 2015 yılından bu yana TBMM’de yaptığı çalışmaları basın açıklamasıyla duyurdu. 7 Haziran ve 1 Kasım 2015 seçimlerinde seçilerek 25 ve 26 dönemde TBMM’de görev yapan Bektaşoğlu, 3 yasama yılında 93 birleşim boyunca en etkin çalışan milletvekillerinden biri oldu. Bu sürede, 186 soru önergesi 18 araştırma komisyonu kurulması önergesi, 10 kanun teklifi veren, 188 konuşma yapan Bektaşoğlu, bu alandaki bir önceki dönemdeki rekor unvanını korudu.

Bektaşoğlu, “yeniden aday olup seçilmem halinde Sayın Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığında, parlamenter demokrasiyle yönetilen bir Türkiye’de, Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başbakanlığında milletvekili olarak Giresun’u temsil etmek istiyorum” dedi.

Milletvekilinin, hemen her konudaki önerge ve konuşma konuları içinde, fındık ve üreticiler ilk sırada yer aldı. Bektaşoğlu; cumhuriyet, demokrasi, hukuk, eğitim, turizm, çevre, HES’ler, ulaşım, demiryolu, çevre yolu, havaalanı, doğalgaz, işsizlik, göç, deniz ve balıkçılık konuları da TBMM gündemine taşıdı.

Bektaşoğlu, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve bütün arkadaşlarının bu dönemde mecliste ve hayatın içinde cumhuriyet ve demokrasiyi, temel hak ve özgürlükleri korumak ve savunmak, hak, hukuk ve adaleti sağlamak için olağanüstü bir mücadele verdiklerini, Erdoğan ve Bahçeli’nin bu süreci kesintiye uğratmak için 18 ay önceden seçim kararı aldıklarını söyledi.

“İLİMİ, ÜLKEMİ, PARTİMİ BAŞARIYLA TEMSİL ETTİM”

“İnşallah bu oyunu bozacağız ve ülkemizi esenliğe kavuşturmak için mücadelemize devam edeceğiz” diyen Bülent Bektaşoğlu, yaptığı açıklamada şu bilgilere yer verdi: “Görev dönemimizde olağanüstü süreçler yaşadık. Partililerimin ön seçimle, halkımızın oylarıyla verdiği yetkiyle TBMM’deki yasama faaliyetlerim çerçevesinde ilimi, ülkemi, partimi başarıyla temsil ettiğime inanıyorum. Bu süreçte 150 yazılı, 36 sözlü olmak üzere, toplam 186 soru önergesi vererek, ilimin ülkemin sorunlarını çözüm önerilerimle birlikte dile getirdim, gündeme taşıdım.  Giresun’un hizmet eksikliklerinin giderilmesi ve daha çok pay alması, beklentilerine uygun davranılması için çaba harcadım.  Yine bu süre içinde kendi imzamla, tarafımdan TBMM başkanlığına 10 kanun teklifi ve çeşitli konularda araştırma komisyonu kurulması için 18 önerge sunulmuştur. Bununla birlikte, TBMM Genel Kurulunda toplam 187 konuşma yapılmıştır.

Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor ve Plan ve Bütçe komisyonundaki konuşma sayım ise 18’dir. Tüm bu çalışmalarım bir rekor olarak nitelendirilmiştir. TBMM başkanlığından alarak sizlerle paylaştığım bu çalışmalarım, içerikleriyle birlikte TBMM’nin resmi sitesindeki sayfamda da yer almıştır.

Ancak üzülerek ifade etmek isterim ki; bu önergelerimin 104’üne ilgili bakanların cevap dahi vermemeleri, kanun teklifi ve komisyon kurulması önergelerimin gündeme alınmaması, AKP’nin parlamenter demokrasiye bakış açısını göstermekte, ayrıca iktidarın Giresun’a değer ve önem vermediğini de kanıtlamaktadır”.

CHP Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, basın açıklamasında, “bana destek veren, yörelerinin sorunlarını ileten belediye başkanlarımıza, kamu kuruluş temsilcilerine, muhtarlara, STK’lara, siyasi parti temsilcilerine, CHP örgüt yöneticileri ve üyelerine ve tüm bu çalışmalarımı haberleştirerek gündem oluşturan basın-yayın kuruluşlarına ve canımdan aziz bildiğim Giresun halkına teşekkür ederim” ifadesini kullandı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV