istanbul escort mp3 indir

22 Ekim 2018 Pazartesi

OLMADI !

Bektaşoğlu: “Hedefimiz İnce’nin Cumhurbaşkanlığı, CHP’nin TBMM çoğunluğu”

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, il ve ilçelerde seçim çalışmasını sürdürüyor.

08 Haziran 2018 Cuma 16:34
Bu haber 415 kez okundu
Bektaşoğlu: “Hedefimiz İnce’nin Cumhurbaşkanlığı, CHP’nin TBMM çoğunluğu”

Espiye, Keşap’tan sonra son olarak, Bulancak ve Piraziz’de de partisine ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye oy isteyen Bektaşoğlu, halkı 13 Haziran’da yapılacak olan Giresun mitingine davet etti.Bektaşoğlu, Bulancak CHP’yi ziyaretinde yaptığı konuşmada “bu seçim Türkiye’nin kader seçimi. Halkımız ya tek adamlı bir yönetimi, ya da parlamenter demokratik sistemi tercih edecek. Onun için tüm gücümüzle, örgütümüz, adaylarımız ve ekiplerimizle sahadayız.

Geleceğimizi korumak için 24 Haziran’a kadar bıkmadan, usanmadan, yorulmadan, küsmeden, darılmadan çalışacağız. Amacımız İnce’nin Cumhurbaşkanlığı, CHP’nin TBMM’de çoğunluk sağlaması. Bu ülkemizi kaosa sürükleyen korku ve zulüm düzeni inşallah sona erecek” dedi.

Bulancak’ta CHP ilçe başkanı Necmi Sıbıç ve yönetiminin organizasyonuyla yapılan seçim çalışması ve esnaf ziyaretine, milletvekili adayı Reşat Özdemir, kadın kolları başkanı Mevlüde Bıyık, önceki adaylardan Sevgi Utlu Güngör, Basri Gürsoy, Atay Güngör, Tirebolu CHP Kadın Kolu Başkanı Ayca Ayhan Kozluca, gençlik kolu üyeleri, Giresun ADD yönetim kurulu üyeleri ve kalabalık bir partili gurubu katıldı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV