istanbul escort

21 Eylül 2018 Cuma

BAŞKANDAN BİRLİK BERABERLİK ÇAĞRISI

CHP Giresun İl Başkanı Fikri Bilge seçim sonuçlarının ardından partide başlayan Kılıçdaroğlu-İnce tartışmasına değindi. Bilge, “Bizim tarafımız CHP ve alt oktur” dedi.

06 Temmuz 2018 Cuma 09:47
Bu haber 703 kez okundu
BAŞKANDAN BİRLİK BERABERLİK ÇAĞRISI

CHP Giresun İl Başkanı Fikri Bilge, seçim sonuçlarının ardından parti içerisinde başlayan Kemal Kılıçdaroğlu-Muharrem İnce tartışmasını gündeme taşıdı. Bilge, partililere seslenerek, “Seçimlerden hemen sonra birbirimize kenetlenmemiz ve çok dikkatli davranmamız gereken bu süreçte kamuoyu önünde partimizi tartışmaya açmak partili olmak sorumluluğuyla bağdaşmamaktadır. Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu da, Cumhurbaşkanı adayımız Sn. Muharrem İnce de partimiz ve ülkemiz için birbirinden kıymetli iki değerdir. Tarafımız CHP ve altı oktur” dedi.

PARTİ İÇİ MÜCADELEYİ BIRAKIP SEÇİMLERE HAZIRLANALIM

İl Başkanı Fikri Bilge, açıklamasında partililere de seslenerek şöyle dedi: “Değerli CHP’liler, her sorumluluk sahibi partilimizin yapması gereken, parti içi iktidar mücadelesini bir kenara bırakıp partimizi yerel seçimlere taşıyacak olgunluk içinde davranmaktır. CHP Giresun İl Başkanı olarak birlik ve beraberliğimizi bozmadan mücadelemize devam edilmesi konusunda tüm örgütlerimize çağrıda bulunuyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV