istanbul escort

23 Eylül 2018 Pazar

AK Partili Yılmaz, pazarcı esnafını ziyaret etti

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Yılmaz, bu kez Teyyaredüzü Mahallesinde pazar esnafını ziyaret etti.

02 Mart 2018 Cuma 08:13
Bu haber 384 kez okundu
AK Partili Yılmaz, pazarcı esnafını ziyaret etti

Esnaf ve pazar alış-verişi yapan vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinleyen Başkan Yılmaz, pazar esnafına hayırlı işler dileyerek bol ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu.

Ziyarette konuşan Başkan Yılmaz, “Ziyaretimiz kapsamında pazar esnafımıza kolaylıklar dilerken, pazara gelen hemşehrilerimiz ile hasbihal etme fırsatı bulduk.  Vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde tespit ederek tek tek dinliyor, çözüm önerilerini not alıyoruz. Hemşehrilerimizin sorunları bizim sorunlarımızdır.

Biz bu yola hemşehrilerimize hizmet için çıktık. İnşallah hep birlikte Giresun’umuzun her köşesinde sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmamacasına çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Türkiye’nin güçlü geleceğine giden yolda, gecesini gündüzüne katan liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz” dedi.

Teyyaredüzü Mahalle sakinlerinin doğal gaz çalışmaları ile ilgili sorularını da cevaplandıran Başkan Yılmaz, AKSA Doğal Gazın hedefinin 2018 yılı içerisinde Teyyaredüzü Mahallesine gaz vermek olduğunu belirtti. Konuyu mahalle sakinleri adına yakından takip ettiklerini ifade eden Yılmaz, Teyyaredüzü Mahallesine gaz hattı verilmesi için sırasıyla Fındık Araştırma ve Devlet Hastanesi geçişlerinin tamamlandığını sadece Batlama Deresi ve Çıtlakkale Mahallesi geçişlerinin kaldığını söyledi. Yılmaz, Teyyaredüzü Mahalle sakinleri adına 2018 kışında doğalgaz kullanımı için konuyu bizzat yakından takip ettiklerini sözlerine ekledi.

Pazarcı esnafı ise Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz’ın kendilerini ziyaret etmesinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek, teşekkür ettiler.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV