istanbul escort mp3 indir

17 Ekim 2018 Çarşamba

AK PARTİLİ USTA: “FKB ARSASINI ÜNİVERSİTEYE BAĞIŞLASIN”

AK Parti Giresun Belediye Meclisi üyesi İbrahim Usta, Fiskobirliğe çağrıda bulunarak EFİT’e ait arsanın sembolik bir rakamla Giresun Üniversitesi’ne bağışlaması çağrısında bulundu.

28 Eylül 2018 Cuma 17:45
Bu haber 751 kez okundu
AK PARTİLİ USTA: “FKB ARSASINI ÜNİVERSİTEYE BAĞIŞLASIN”
Usta, “1938 yılında fındıkla ilgili kurularak, günümüze kadar faaliyetini devam ettiren Fiskobirlik, yeni yatırım planı içinde entegre fındık işleme tesislerini 2. Organize sanayi alanına taşıma kararından sonra, Konumu onumu itibarı ile üniversitemizin genişleme alanı için uygun konumda olan EFİT AŞ’nin 51.428 m2 arsasını sembolik satış rakamı ile üniversitemize bağışlasın” dedi.
AK Partili Usta şöyle dedi: “Büyüyen ve gelişen üniversitemizin fiziki şartlarını iyileştirerek rekabetçi bir üniversite halini almasının yanında şehrimiz için bacasız sanayi özelliği şehrimiz ekonomisinde daha fazla hissedilecektir. Tüm bu değişim ve dönüşüm çerçevesinde yine EFİT A.Ş.’ye ait olan, entegrenin önünde eğitim alanı ilan edilen 7407m2 arsa eğitim alanından çıkarılmalı, yine genel müdürlüğün önünde belediye hizmet alanı ilan edilen 4100 m2 arsa da, belediyenin kendi elindeki arsaları bile sattığını düşünürsek, hizmet alanından çıkarılıp FKB’nin ‘üzerinde tasarruf kullanacağı şekle getirilmelidir. Ülkemizde eğitim alanı ve sanayide alanında şehrin ve ülkenin yararına bu tür sembolik rakamlarla satışlar, gerek hayırsever vatandaşlar, gerek iş dünyası ve gerekse devletimiz tarafımızdan sık yapılmaktadır. Bunun en güzel örneği FKB’ de şehrimiz 5.derece teşvik sınırı içinde olmasına rağmen bölgemizde organize sanayi içinde yaptığı yatırım için arsa tahsisi dahil yatırımının tüm aşamasında 6. Derece teşvik imkanlarından yararlanacaktır.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV