istanbul escort

21 Eylül 2018 Cuma

AK Partili Usta, “CHP İlçe Başkanı hayal görüyor”

AK Parti Merkez İlçe Başkan yardımcısı ve belediye Meclis Üyesi İbrahim Usta, CHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker’in hayal gördüğünü iddia etti. Usta yaptığı açıklamada, “Fırsat siyasetini kendilerine alışkanlık haline getirmiş bir anlayışla, siyaset arenasında yer bulmaya çalışan, yaptığı açıklamalarla kulaktan dolma bilgilerle gündemi yakalama gayreti içinde olan CHP merkez ilçe başkanı hayal görüyor.

10 Ekim 2017 Salı 09:50
Bu haber 762 kez okundu
 AK Partili Usta, “CHP İlçe Başkanı hayal görüyor”

Geçmişten bugüne siyasi felsefelerini, ülkeyi yöneten iktidarlara çamur atmakla olgunlaştıran CHP, yine en alt kademesinden en üst kademesine kadar, dünyadan bir haber açıklamalarıyla fırsat siyasetine devam etmektedir.

Ülkemizin de içinde bulunduğu coğrafyada, 100 yılın en büyük operasyonlarının yapıldığı bir süreçte, ülkemizin nasıl ayakta ve güçlü olarak çıkacağı hakkında tek bir açıklaması olmayan bir siyasi sığlığın içinde, yerel anlamda kulaktan dolma sözlerle, siyasi rant peşinde koşan CHP ilçe başkanı, ülke gündeminden bir haber, milletin derdini dert edinmekten uzak, devletin bekasını düşünmeden süslü laflarla  CHP’nin vitrinini süslemek gayreti içindedir. Üreten Türkiye ye olan inancımızdan dolayı AK Parti olarak, ülkemizin vazgeçilmez üreten gücü olan esnafımıza yeni ve güçlü Türkiye’nin inşasında en büyük desteği dün verdiğimiz gibi, yarında vermeye devam edeceğiz.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV