istanbul escort

19 Eylül 2018 Çarşamba

“AK PARTİLİ BAŞKAN ŞAHSİ İKBAL PEŞİNDE”

CHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, AK Parti merkez İlçe Başkanına cevap verdi

07 Eylül 2018 Cuma 09:36
Bu haber 415 kez okundu
“AK PARTİLİ BAŞKAN ŞAHSİ İKBAL PEŞİNDE”
 CHP Giresun Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, AK parti Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz’ın CHP’ye yönelik yaptığı açıklamaya karşılık verdi.
Türker, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yılmaz’ın şahsi ikbal peşinde olduğunu öne sürdü.
Türker, Sayın İlçe Başkanının, Giresun halkı, gelişimi ve siyaseti adına yapmış olduğumuz temenni karşısındaki kişisel ilişkilere dayalı cevabını tüm kamuoyu gibi hayretle karşılamış bulunuyoruz. Hedefinin sayın Canikli’nin onayı ile 2019 Giresun Belediye Başkanlığı adayı olduğu açıkça gözüken sayın Yılmaz’ın 2014 yılında çıkmış olduğu aday adaylığı sürecinden sonra, belediye meclis üyeliği kontenjan adaylığına fit olduğu durumda kalmaması siyasi temennimizdir.
Bu arada da sayın başkanın ifadeleri ile Giresun halkı ne kırmızı kazağa, ne de gülen yüze oy verip kandırılmıştır. Giresun halkı dün olduğu, yarın da teveccühü ile birlikte olacağı gibi kendi sokaklarından çıkan, kendisi gibi olan, tüm zorluklara karşı hizmet çıtasını en yukarılara taşıyan evladına sahip çıkmıştır ve de çıkacaktır. İstanbul Milletvekilliği ve partisinin MKYK görevlerini üstlenmiş Sayın Canikli’nin şehrimiz ile ilgili temelsiz beyanatlarda bulunacağına, görevlerini İstanbul’da ve TBMM’de devam etmesi gerektiğini belirtmiştik. Başta damadı ve aile bireylerini devletin en etkili karar alma mekanizmalarına yerleştiren siyasi iktidarın Merkez İlçe Başkanının şehrimizi göbekten ilgilendiren konuları içişleri olarak nitelendirmesi bizim için siyasi bir cevaptan öteye geçmemiştir. Görevleri süresi içerisinde şehrimize tek kişisel katkısı liman sahasına yapılan ve hizmete hala açılmayan bina olan, sayın Canikli’nin, üniversite, Tıp Fakültesi, öğrenci yurtları, havalimanı, hastaneler, stadyum, sanayi bölgesi, hala ışığını göremediğimiz Eğribel tüneli, çevre yolu gibi devlet hizmetlerinin arkasına, zırhına saklanılma ve kişisel hizmetiymiş gibi lanse edilmesini de sayın İlçe Başkanının siyasetteki kişisel beklentilerine bağlıyoruz” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Yeşilgiresun Gazetesi - 18 Aralık 2012 Manşeti
ARŞİV